SHIB, DOGE, BTC, ETH ja palju muud: siin on halvimad prognoosid!

Kriptokoin.com Vaatame mõningaid halvimaid krüptoprognoose, mille on teinud analüütikud, mõjutajad, kauplejad ja fondihaldurid. BTC, SHIB, ETH ja DOGE kohta tehtud ennustused, mis on tõest kaugel, tunduvad nüüd üsna üllatavad.

SHIB, BTC, DOGE, ETH ja teised

Elon Muski esinemine Dogecoini (Ed Moya) SNL-i bullish indikaatoril. Paljud uskusid, et Muski esimene külalisesinemine saates “Saturday Night Live” tõstab Dogecoini hinna veelgi kõrgemale. Vastupidiselt ootustele hakkas Dogecoin Muski SNL-i esinemise ajal kokku kukkuma.

Bitcoin langeb 10 000 dollarini (Scott Minerd). Veel juunis ennustas Guggenheimi Scott Minerd, et 10 000 dollarit võib olla Bitcoini “tõeline põhi”, kuid karudel ei õnnestunud krüptokuningat alla 28 500 dollari lükata.

Bitcoin lõpeb 2021. aastal üle 100 000 dollari (Tom Lee). Fundstrati Tom Lee on sel aastal korduvalt öelnud, et Bitcoin kaubeldakse 2021. aasta lõpuks üle 100 000 dollari.

Kas 2022. aasta on kullahinna eest parem kui 2021?

Ethereum tõuseb sel aastal 10 000 dollarini (Megan Kaspar). Megan Kaspar ennustas Yahoo Finance’ile antud intervjuus, et ETH tõuseb aasta lõpuks 10 000 dollarini.

Shiba Inu läheb nulli (Peter Mallouk). Novembri alguses säutsus Mallouk Twitteris, et Shiba Inu läheb nulli. See oli mõnevõrra dramaatiline, sest SHIB on vaatamata olulisele langusele turukapitalisatsiooni järgi suuruselt 13. krüptovaluuta.

Ethereum kukub sel aastal Bitcoini (Adam Cochran). Eeterlased on sel aastal pisut liiga elevil ja “ringikõned” on muutunud igapäevaseks. Varem mais ütles Adam Cochran, et on “väga kindel”, et kui härjajooks jätkub, asendab Ethereum Bitcoini.

Stock-to-flow mudel (PlanB). Efektiivset aktsia-voolu mudelit mõnitati detsembri alguses pärast seda, kui Bitcoin ei suutnud oma eesmärki 50% võrra saavutada. Siiski ei anna PlanB alla, väites, et krüptovaluuta kaupleb endiselt mudeli alumises ribas.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*