Santimentteni hoiatus: nad müüvad Bitcoine (BTC)! Vaalades…

Ketipõhine analüütikafirma Santiment ütleb oma viimases Bitcoini aruandes, et vaalad müüvad ja üksikinvestorid ei soovi osta. Börsi hinnangul pole investorid 2022. aastaks piisavalt lootusrikkad ning igapäevaselt aktiivsete rahakottide arv kasvab. Vaatame Santimenti vastuseid neile kõigile.

Bitcoini aktiivsete rahakottide arv saavutas rekordi

Krüptoanalüütikafirma Santiment ütleb, et igapäevaste aktiivsete Bitcoini (BTC) aadresside arvu hiljutine kasv näitab, et BTC hind võib tõusta. Ettevõtte Twitteri konto ütleb oma 120 700 jälgijale, et Bitcoini aktiivsus on koondatud pärast umbes kuu aega seisvaid andmeid:

Me näeme aadressiaktiivsuse suurenevat trendi, kuna Bitcoin hoiab vahemikku 46 000–48 000 dollarit. 28. detsember oli suurim aadressiaktiivsus viimase 4 nädala jooksul ja need DAA (igapäevased aktiivsed aadressid) / hinna suhte kõrged tõusud on ajalooliselt seotud hinnatõusuga.

Santiment pakub oma viimases Insightsi ajaveebi postituses põhjalikumat analüüsi Bitcoini suhteliste tugevuste ja nõrkuste kohta. Ettevõttel on üksikinvestorite suhtumise kohta järgmised sõnad, kuna Bitcoinil on raskusi 50 000 dollari taseme taastamiseks ja hoidmiseks:

Näib, et paljud inimesed on kaotanud oma võlu ja ei usu üle 50 000 dollari saamist.

Ettevõtte sõnul puudub üksikinvestoritel 2022. aastaks entusiast

Krüptoanalüütikafirma ütleb, et kuigi rahastamismäärad on enamasti neutraalsed, müüvad paljud oma BTC-d kartuses, et see 2022. aastal ei tõuse.

Inimesed müüvad nüüd, sest usuvad, et sellel võib olla rohkem varjukülgi. See on karune märk. On piisavalt inimesi, kes usuvad, et BTC kogu järgmisel aastal ei tõuse. Nad müüvad praegu, sest nad pole kindlad pikaajalises ootamises.

Santiment: nad müüvad Bitcoine (BTC)!

Kriptokoin.com Santiment, kelle andmeid me jagame, on mures ka vaalade tegevuse langustrendi pärast:

Nendel aadressidel kulub märkimisväärne summa raha ära. Raske on tõusta, kui vaalad nii käituvad.

Andmefirma lõpetab oma Bitcoini analüüsi väitega, et BTC igapäevane tiraaž on viimase pooleteise kuu jooksul langenud:

Oleme alates novembrist näinud igal nädalal päevase ringluse osas madalamat tippu (LH). Võrgu kaudu kasutatava Bitcoini hulk on selgelt langemas.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*