Pöörake tähelepanu nendele 3 kuupäevale!

Kulla- ja rahaturgude spetsialist İslam Memiş hoiatas, et “võib juhtuda manipuleerimine”, juhtides tähelepanu kolmele sel kuul toimuvale sündmusele. Kriptokoin.com Pakume üksikasju…

Kulla- ja rahaturgude ekspert juhtis neile kuupäevadele tähelepanu

Kui kulla ja dollari hinnad sisenesid 2022. aastasse tõusuga, siis ekspertnimi Islam Memiş rääkis 3 jaanuaris toimuvast sündmusest ja juhtis tähelepanu manipuleerimise võimalusele nendel kuupäevadel. Jagades oma kommentaare kulla ja dollari tõusu kohta uuel aastal, omistas Memiş selle tõusu “investoritele, kes kogevad otsustamatust”. Memiş ütles, et põhjus, miks ta soovis aasta sulgeda üle 1800 dollari kullauntsist, oli otsustamatute hinnakujundus. Ta märkis, et need investorid otsustavad osta või müüa pärast USA Föderaalreservi (FED) otsuseid.

Ka kulla- ja rahaturgude spetsialist Islam Memiş hoiatas sel kuul, et kolmel kriitilisel kuupäeval võib toimuda manipuleerimine. Esimene neist kuupäevadest on 3. jaanuar. Inflatsiooniandmed avaldatakse 3. jaanuaril. Teiseks, 20. jaanuar. 20. jaanuaril teatab Türgi Vabariigi Keskpank (CBRT) oma intressiotsuse. Kolmas on 25. jaanuar. 25. jaanuaril toimub Föderaalreserv oma 2022. aasta esimene koosolek. İslam Memişi sõnul võivad mõned inimesed soovida turgu manipuleerida, kasutades neid kolme kuupäeva, mil tehakse olulisi majandusotsuseid. Lisaks rõhutab ekspert, et ujuvkurss jätkub kogu kiire jaanuari jooksul ning nii langus kui tõus on ajutised. See näitab, et turg jätkab oma teed, kõikudes lairibaühenduse vahemikus.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*