Kulla rekordiline prognoos: me näeme neid tasemeid 2022. aastal!

83
ads

State Street Globali analüütikute hinnangul peavad kullainvestorid 2022. aastal intressimäärade tõstmisest kaugemale vaatama. Pärast pettumust valmistanud aastat näib kulla hind 2022. aastal olevat kindlal pinnal. Kuld kaupleb viie nädala kõrgeimal tasemel. Ühe väärismetallide analüütiku sõnul peaks kuld uuel aastal kiire olema, et jätkata oma pikaajalist tõusutrendi. Detail Kriptokoin.com‘annab.

"Uus laine?" 4 analüütikut andsid oodatud kullataseme!

Mida oodata kullalt aastal 2022?

State Street Global Advisorsi kullastrateeg George Milling-Stanley ütles ühes intervjuus, et tema põhistsenaarium on selline, et 50% tõenäosusega on kulla hind 2022. aastal vahemikus 1800–2000 dollarit untsist. Ta lisas, et näeb 30% tõenäosust, et kulla hind jõuab uuele rekordkõrgele üle 2000 dollari. “Näeme 80% tõenäosust, et kulla hind püsib praeguses vahemikus ja tõuseb järgmisel aastal veelgi,” ütles ta. “Me arvame, et kulla tõusmise tõenäosus on üsna suur, isegi kui Föderaalreserv üritab järgmisel aastal intressimäärasid karmistada,” ütles analüütik. Negatiivseks pooleks ütles ta, et State Street näeb 20% tõenäosust, et kullaga kaubeldakse vahemikus 1600–1800 dollarit untsi kohta.

2 analüütikut: kullahinnad on sellel tasemel ületanud!

Milling-Stanley kordas oma seisukohta, et kullainvestorid ei pea kartma eelseisvat föderaalreservi rahapoliitika pööret. Föderaalreservi viimasel rahapoliitika koosolekul andis Föderaalreserv märku, et lõpetab märtsiks igakuised võlakirjaostud ja tõstab järgmisel aastal intressimäärasid kolm korda. Milling-Stanley tõi aga välja, et viimases karmistamistsüklis aastatel 2015–2019 tõstis Föderaalreserv intressimäärasid üheksa korda ja kulla hind tõusis umbes 35%. Ta lisas, et see ei olnud üksikjuhtum. Aastatel 2004–2005 tõstis USA keskpank intressimäärasid 17 korda ja kulla hind tõusis 70 protsenti. Oma 2022. aasta väljavaadete prognoosis ütles Milling-Stanley: “Investorid peaksid vaatama nominaalsetest poliitikaintressidest kaugemale ja uurima muid tegureid, nagu reaalsed intressimäärad ja/või muud tegurid, nagu kullaturu pakkumise ja nõudluse dünaamika, mis võivad mõjutada kulla hinna liikumist. .”

3 analüütikut: valmistuge nendeks tasemeteks kullahindade jaoks!

Investorid peavad Fedi ületama

Milling-Stanley lisas, et investorid peaksid suunama Föderaalreservi rahapoliitilise hoiaku finantsturgudel palju laiemasse perspektiivi. Inflatsioon püsib eeldatavasti kõrge kuni 2022. aastani, samas kui reaalsed intressimäärad jäävad negatiivseks. Milling-Stanley sõnul on ebatõenäoline, et Föderaalreservi esimees Jerome Powell võtab inflatsiooni vastu võitlemiseks rahapoliitika suhtes liiga agressiivse hoiaku. Ta lisas, et ennustab, et Föderaalreserv tõstab järgmisel aastal intressimäärasid vaid kaks korda, mis jääb praegustele turuprognoosidele alla.

Kahe eksperdi pomminõuanded: hankige kuld ja need!

Intressimäärade tõstmine tähendab analüütiku hinnangul majanduskasvu ja oluliste sektorite nagu eluasemeturg lämmatamist. “See on viimane asi, mida Föderaalreserv järgmisel aastal teha tahab. “Ma arvan, et Föderaalreserv talub inflatsiooni vahemikus 3% kuni 6%, ” ütles ta. Vaadates ajaloolisi intressimäärasid ja USA rahapoliitikat, ütles Milling-Stanley, et ka 2022. aastal jääb kuld atraktiivseks varjupaigaks, kuna investorid püüavad oma riskantseid panuseid maandada. Üks põhjus, miks investorid kuni 2021. aastani kulda väldivad, on aktsiaturgudel enneolematult suur entusiasm. S&P 500 on rekordiliselt tõusmas, aastaga 27%.

Diagrammid ja mõõdikud osutavad neile tasemetele kullaga!

Kuigi reaalintressimäärad jäävad eeldatavasti madalaks, võib Milling-Stanley sõnul inflatsioon avaldada survet aktsiaturgude väärtuste tõusule. “Arvestades 2021. aasta tugevat rallit finantsturgudel, on 2022. aastal suurenenud potentsiaal tsükliliseks korrektsiooniks, hindamisel põhinevaks keskmise ümberpööramiseks, turu suurenenud volatiilsuseks või eksogeense sabariski tekkeks,” ütles Milling-Stanley väljavaadete prognoosis. Analüütiku sõnul võib see suur volatiilsuse potentsiaal suruda investorid kulda kui potentsiaalset riskimaandust suurenenud tururiskide vastu. Milling-Stanley ütles, et üks viimane tegur, mis peaks aitama kulda uuel aastal tugevdada, on potentsiaalne taastumine arenevatel turgudel. Hiinas ja Indias, kahest kullaturu peamisest arenevast majandusest, viitavad märgid tarbijate edasisele taastumisele kuni 2022. aastani.

Türgi investoritel on need 10 Altcoini silma peal!  Siin on nimekiri

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply