Kriitiline teadaanne sellest meemündiprojektist: vaalad alustasid ostmist!

30
ads

Teine 2021. aasta aprillis loodud meemünt Kishu Inu (KISHU) koges eile hinnatõusu. Vahepeal tulid andmed vaalade kohta WhaleStatist. Kriptokoin.com Jagame üksikasju…

Vaalad ostsid meemimünte

Whalestatsi andmete kohaselt on Kishu Inu (KISHU) hind viimase päeva jooksul tõusnud enam kui 7 protsenti 0,000000002379-ni, mis teeb sellest 10 ostetuima žetoone 1000 parima ETH rahakoti hulgas. Teised 9 parimat münti, mille Ethereum vaalad on viimase 24 tunni jooksul kogunud, on Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Tether (USDT), SushiSwap (SUSHI), Wrapped Bitcoin (WBTC), Aave (AAVE), Uniswap (UNI) , Gala (GALA) ja Polygon (MATIC).

Reedel avaldas Kish Inu (KISHU) meeskond oma tulevase “Project K” tiiseri. Kuid kõiki projekti üksikasju ei avalikustata ja keegi ei tea, mida meeskond käivitab. Kas see käivitab NFT turu, teeb koostööd suure ettevõttega, teeb Metaverse või DeFi läbimurde? 8. detsembril postitas KISHU meeskond oma ametlikule Twitteri kontole, et “Projekt K üllatab kõiki “meemi mündikoeri”.

Kishu järgijad ja Kishu omanikud peavad ootama ja vaatama, mida “projekt K” nende jaoks toob. Kõik ootavad huviga projekti üksikasju. Teisest küljest on suurimad Ethereumi vaalad hakanud märgi vastu huvi tundma. Etherscan.io andmetel näib Kishu Inu olevat tugevnenud 345,4 000 Twitteri jälgija ja 251 368 kontoga, millel on münt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply