Kaks eksperti, kes tõusevad halvasti, kuulutasid välja järgmise kullahinnaga!

Kuna kulla hind siseneb 2022. aastasse tõusutrendiga, hakkavad investorid kahtlema väärismetalli järgmise käigu üle. Mida siis eksperdid ütlevad? Kriptokoin.com Edastame kahe eksperdi kommentaarid järgmistel teemadel…

Ekspertide sõnul “tõuseb kulla hind halvasti”

Istanbuli Aydıni ülikooli õppejõu Ramazan Kurtoğlu sõnul tõuseb kulla hind järgmise kuue aasta jooksul halvasti. Kuigi 2022. aasta on eksperdi hinnangul olulise murrangu sündmuskohaks, on pikemas perspektiivis näha suuremat tõusu. Kurtoğlu nendib, et “kuld läheb halvasti järgmise viie aasta jooksul, isegi kuni 2030. aastani. Viidates kulla tähtsusele, ütles ta: “Kui ma ütlen teile, et Chicagos kaubabörsil kaubeldakse nisuga kullaga, siis kõik naeraksid, aga see selleks.”

Kinnisvara- ja investeerimisspetsialist Mert Başaran on nende seas, kes arvavad, et kuld ja dollar tõusevad. Başaran leiab, et kodanikud ei peaks investeeringuid müüma. Mert Başaran ütleb, et kui dollar jõuab kulla alumisele tasemele, on vaja see “kohe ära osta” ja nendib, et investorid ei peaks ostma kiiresti tõusvat vara ning paanikat ei tohiks tekkida. Başaran juhib tähelepanu, et isegi olukorras, kus kuld on hüpoteetiliselt 1500 liiri ja dollar on 25 liiri, on esimene reegel mitte osta seda siis, kui see on tipus.

Tema ennustustest rääkides arvab investeerimisekspert, et hõbeda ja kulla untsihindades võib liikumist toimuda. Ta mainib, et tuleb dollari tõus ja see kajastub ka kulla hinnas. Eluasemehindade tõusust rääkides ütleb Başaran, et “majahinnad tõusevad veelgi hullemini”. Lõpetuseks leiab ta, et inflatsiooniga riikides “ei tohiks midagi müüa”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*