Järgmisel nädalal võib kulla hind need tasemed murda!

31
ads

Kulla hind nädala jooksul algselt langes, kuid hakkab taas elumärke näitama, kuna lühiajaline 1820 dollari barjäär on vabanenud. Turuanalüütik Christopher Lewis analüüsib kulla hinna tehnilist väljavaadet. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud nende analüüsi.

“Kullahinnaga nende tasemeteni jõudmine on aja küsimus”

50-nädalane EMA pakkus dünaamilist tuge, kuid praegu on selle iganädalase küünlajalga huvitav asi see, et see sulgus üle $ 1820 taseme, mis on analüütiku Christopher Lewise sõnul igapäevaste edetabelite jaoks ilmne takistus. Seetõttu arvab analüütik, et tõenäoliselt on vaid aja küsimus, millal turg jätkab tõusu, jõudes ehk 1850 dollari või isegi 1875 dollari tasemeni. Christopher Lewis kommenteerib:

Seda graafikut vaadates on tõde see, et ostjad hakkavad survet kasvatama ja ma arvan, et see on ilmselt vaid aja küsimus, millal saame märkimisväärseid jälgijaid.

kulla hind

“Allapool on palju tuge, vähemalt kuni 1775 dollari tasemeni,” ütles analüütik ja lisas, et kuigi see veidi langeb, on palju paindlikkust, on see mõistlik ja sellest hetkest alates. Christopher Lewise sõnul võib see olla üks nende esimesi kohti, kuhu minna, kuna kauplejad panevad jaanuari alguses raha oma pearaamatutesse tagasi tööle. Analüütik kommenteerib turu tulevikku järgmiselt:

1820 dollari tasemest kõrgemal sulgemine on kindlasti tähelepanu äratanud. Nii et ma arvan, et meil on mõttekam saada järelmeetmeid peaaegu kohe. Ma ei ole huvitatud selle turu paljastamisest, vähemalt seni, kuni see kolm nädalat tagasi küünlajalast allapoole langeb.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply