Iganädalane Bitcoini hinnaprognoos: oodake neid tasemeid!

27
ads

Analüütiku iganädalase Bitcoini prognoosi kohaselt pakub BTC võimalust osta enne, kui hind tõuseb 110 000 dollarile. Bitcoini hind võib kahekordistuda, kui pullid koguvad jõudu, et murda üle kriitilise takistusjoone. Osa, mis ületab 69 829 dollarit, on radaril 54% suurem. Tõusuline vaade võib kehtetuks muutuda, kui BTC langeb alla 45 766 dollari. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Bitcoini hind võib nendele tasemetele langeda!

Bitcoini hind annab ostuvõimaluse

Kui BTC-l õnnestub ületada ülioluline takistusjoon, võib BTC hinda oodata tohutu tõus. BTC hind on nädalagraafikus moodustanud tõusva kolmnurga mustri, mis näitab, et BTC üldine väljavaade on tõusev. Analüütik Sarah Trani sõnul näitab valitsev diagrammi muster 54% tõusu 110 714 dollari suunas, mis toimib vastupanuvõimena 69 829 dollaril, kui tugeval krüptovaluutal õnnestub murda üle ülempiiri. BTC esimene takistusjoon on 50% taasjälgimise tasemel 48 777 dollarit, mis langeb kokku 50-nädalase SMA-ga. Bitcoini hind avastab täiendavaid vastutuult 21-nädalasel SMA-l 52 784 dollaril, millele järgneb 61,8% Fibonacci jälitustase 53 478 dollariga. Analüütiku sõnul mõjub 78,6% Fibonacci taasjälgimise tase 60 167 dollari juures ka juhtivale krüptovaluutale takistusena, kuna pullid üritavad märgistada domineeriva diagrammi mustri ülemist piiri. BTC seisab silmitsi 79 512 dollariga 127,2% Fibonacci laienduse tasemel ja seejärel 93 300 dollariga 161,8% Fibonacci laienduse tasemel.

Bitcoin Whale viskab miljoneid mündibaasi! "Saab Müüa"

Kui aga müügisurve kasvab, testib bitcoini hind toena valitseva tehnilise mustri alampiiri 45 766 dollaril. Täiendavad kaitseliinid kerkivad esile 38,2% Fibonacci taastumistasemel 44 078 dollaril, millele järgneb 29. novembri madalaim 42 150 dollarit. Kauplejad peaksid meeles pidama, et bullish väljavaade muutub kehtetuks, kui Bitcoini hind langeb allapoole valitseva tehnilise mustri langusjoont.

Andmed räägivad: sellest Altcoinist on saanud vaalade lemmik!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply