Ekspert kuulutab välja 5 Metaverse mündiprojekti, mida 2022. aastal vaadata!

42
ads

Metaverse mündid ja nende projektid, mis võtavad tehingumahus ja üldises väärtuses üha rohkem ruumi, on nüüd turuliidrite seas teretulnud. Käesolevas artiklis vaatleme viit parimat praegu metaversummüntide kaupa, mis on sorteeritud 24-tunnise kauplemismahu järgi madalaimast suurimani. Meiega saadab analüütik Paul Brabus.

Siin on 5 metaversumi münti, mida 2022. aastal tähelepanelikult jälgida

24-tunnise kauplemismahuga 110 miljoni dollarini jõudev Chromia (CHR) on Metaverse projektide platvorm, mis muudab detsentraliseeritud rakenduste loomise reaalses maailmas lihtsaks. See ühildub Ethereumi rakendustega ja võimaldab arendajatel rakendusi kiiremini kodeerida. Analüütiku sõnul valmistab Dalarnia kaevanduste partnerlus, mille turuväärtus on 260 miljonit dollarit, CHR-i ette tootlikuks aastaks.

Neljandal kohal on MyNeighborAlice (ALICE), Chromiale ehitatud farm ja ehitaja, mille igapäevane kauplemismaht on 133 miljonit dollarit. Metaverse projekt võimaldab kasutajatel osta virtuaalseid saari ja täiendada neid ainulaadsete esemetega, võimaldades mängijatel oma saarelt raha teenida. See tuletab analüütikule meelde, et mäng ilmub 2022. aasta kevadel.

2018. aasta märtsis välja antud Axie Infinity on üks populaarsemaid Blockchainil põhinevaid mänge ja mängu taga olev meeskond on loonud spetsiaalselt selle mängu jaoks täisplokiahela. Seda plokiahelat nimetatakse Roniniks ja see on Ethereumi külgahel. AXS saavutab 24 tunniga 184 miljoni dollari suuruse tehingumahu. Analüütiku hinnangul võib AXS-i hind jõuda uute ATH-deni koos Battles V2, RON ja Land Gameplayga, mis ilmuvad järgmisel aastal.

Miljonärid ostavad nendest 9 metaverse mündiprojektist!

Kriptokoin.com Ärge unustage heita pilku meie koostatud metaversumi artiklitele (jaotis-1, jaotis-2).

Analüütik jagab MANA hinnaennustusi

Decentraland (MANA), kellele analüütik tihedalt järgneb, kaupleb turukapitalisatsiooni järgi 29. kohal 24-tunnise kauplemismahuga 510 miljonit dollarit. Analüütik arvab, et kui praegu on projekt turul üks väärtuslikumaid, siis järgmisel aastal võib MANA oma hinda kergesti kahe- või kolmekordistada, kuna Decentralandile ehitatakse üha rohkem platvorme.

Esimesel kohal on Ethereumil põhinev 3D metaverse Sandbox (SAND), mille igapäevane kauplemismaht on 1,1 miljardit dollarit. Analüütiku sõnul valmistatakse Alfa hooaja lõppedes peagi ette uut üritust. Liivakastil on teiste Metaverse’i projektidega võrreldes ületamatu kvaliteet, kuna sellel on allalaaditav klient. Analüütik arvab, et sellel kõigel on SAND hinnale positiivne mõju.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply