Analüütik Scary DOGE, SHIB ja Altcoin ennustused: 2022. aastal…

IG Groupi tütarettevõtte DailyFX vanemvaluutastrateeg Christopher Vecchio ütles hiljuti, et ta oleks väga üllatunud, kui Shiba Inul (SHIB) ja Dogecoinil (DOGE) 2022. aastal hästi läheb. Siin on üksikasjad…

Analüütik ei usu, et DOGE-l ja SHIB-il tuleb hea aasta

Kriptokoin.com Nagu oleme ka teatanud, saavutasid DOGE ja SHIB 2021. aasta meemimüntide seas esikoha. Kuid DailyFX-i strateeg Christopher Vecchio usub, et ainult Elon Musk saab neid münte Twitteris “pumbates” päästa:

Ma oleksin väga üllatunud, kui Dogecoinil ja Shiba Inul oleks hea aasta ilma Elon Muski taolise Twitteri pumbata.

Vecchio usub, et kuigi Bitcoin on ka languses, on see kõige vähem mõjutatud krüptovaluuta. Analüütik ennustab aga, et altcoinide ja meemmüntide puhul on “sügavamad” kaotused. Vecchio lisab, et Bitcoin kogeb laiemalt krüptoturul “usukriisi” pärast seda, kui lipulaev krüptovaluuta ei suutnud täita hinnangulist 100 000 dollari suurust eesmärki. 100 000 dollari BTC prognoos; See tuli Fundstrati analüütikult Tom Leelt, aktsiavoo mudeli PlanB loojalt ja paljudelt teistelt. Samuti toob analüütik välja, et aktiivsete rahakottide arvuga on ketisisesed tehingud langenud.

Vecchio väidab, et 2021. aasta on olnud stiimulite osas “edukas aasta”, kuid loodab, et sel aastal on asjad oluliselt erinevad. Ka USA Föderaalreserv on intressimäärade tõstmise äärel. Lõpetuseks toob analüütik välja, et riskiimpulsid võivad hakata langema.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*