“Uus laine?” 4 analüütikut andsid kullale oodatud taseme!

36
ads

Kuld läheneb reedel oma halvimale aastale alates 2015. aastast, kuna maailmamajanduse taastumine leevendab väärismetallide voogusid ja keskpangad valmistuvad inflatsiooni ohjeldamiseks intressimäärasid tõstma. Oleme aasta viimasel päeval. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud analüütikute kuldsed ootused.

Jeffery Halley: Maandamine tõstis kulla üleöö

Kohakuld tõusis kirjutamise ajal nõrkadel tehingutel 0,34%, 1819,84 dollarini untsist ja on ühe kuu kõrgeima taseme lähedal. USA kullafutuuride hind oli 1820,3 dollarit, tõustes 0,34%. Jeffery Halley, OANDA vanem turuanalüütik, kommenteerib turge:

Aastalõpu riskimaandamine tõstis kulla üleöö kõrgemale ja kuld on Aasias endiselt toetav, hoolimata USA dollari tagasihoidlikust tõusu üleöö. Kuld paikneb hetkel 1820 dollari takistuse all.

Muide, tuletagem meelde, et tugevam dollar (DXY) muudab väärismetallikangide teiste valuutade ostjate jaoks kallimaks.

Kuldne
Kuld langeb aasta-aastalt

“Kuld tõusis suhteliselt hästi”

Kulla hind on sel aastal langenud rohkem kui 4% pärast 48% tõusu võrreldes eelmise kahe aastaga, kuna maailmamajanduse taastumine vähendas nõudlust ohutu metalli järele. Pärast eelmise aasta parimat aastatulemust on kollase metalli hind sel aastal kaubelnud 1676 ja 1959 dollari vahel. Dominic Schnider, Hongkongi UBS Wealth Managementi toorme- ja APAC-i forexi juht, ei ole kulla tootluse suhtes nii pessimistlik:

Arvestades kõiki majanduskasvu soodustavaid arenguid ja rahapoliitika normaliseerumist, on kuld kallinenud suhteliselt hästi.

Kuldne

“Võib väita, et ilma inflatsioonita oleks kulla hind niikuinii palju madalam olnud,” ütles Dominic Schnider, lisades, et kulla aasta tootlus on olnud euro- või jeeninvestorite jaoks üsna positiivne.

Phillip Streible’i sõnul on väärismetall mugav mõlemal pool 1800 dollarit

“Meil on väga väike pühadekaubandus,” ütles Chicagos asuva Blue Line Futuresi turu peastrateeg Phillip Streible, kes arvab, et kuld on mugav mõlemal pool 1800 dollarit. Strateeg lisab, et kulla hinnad võivad järgmisel nädalal mahtude taastudes rohkem suunda leida.

USA riigikassa 10-aastase võrdlusaluse tootlus langes ühe kuu kõrgeimalt tasemelt ilma oluliste katalüsaatoriteta, et juhtida turu suunda ja paljusid kauplejaid enne uusaastapühi. See vähendas mitteintressi maksvate väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulusid. DailyFX-i valuutastrateeg Ilya Spivak ütleb, et viimase kahe päeva jooksul täheldatud edasi-tagasi volatiilsus on pigem seotud liiga nõrga turuga kui mis tahes põhikatalüsaatoriga, mis tähendab volatiilsuse suurenemist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply