Selle Altcoini projekti oluline partnerlus: uudistega hüppas hind!

41
ads

Populaarne altcoin Algorand on uue ettevõtmisega kasvanud umbes 15%; Ta kavatseb jagada 2 miljonit ALGO märki. Algorand lubab premeerida kasutajaid 2022. aasta esimeses kvartalis 2 miljoni ALGOga. Algorandi võrgustik on teatanud uuest algatusest kinkida kaks miljonit ALGO tokenit oma platvormil loodud toote likviidsuspreemiatena. Algorandi plokiahela algse krüptovaluuta ALGO kauplemine oli kirjutamise ajal 1,72 dollarit, mis on viimase 24 tunniga enam kui 14% tõus. Detail Kriptokoin.com‘annab.

See altcoini projekt on hüpanud

Algorandi esimene algoritmiline rahaturg ja stabiilne münt Algofi on teinud koostööd Algorand Foundationiga, et jagada 2022. aasta esimeses kvartalis Aenease likviidsusprogrammi kaudu kaks miljonit ALGO tokenit. Alates 2022. aasta jaanuarist saavad Algofi aktsiaid ostvad, laenavad ja omavad kasutajad algoritmilisi ALGO preemiaid.

Algorand Foundationi andmetel peaks 3 miljoni dollari suurune likviidsuse kaevandamise algatus aitama DeFi kasutusele võtta. 30. novembril teatas Algofi Algorandi kogukonna aastakonverentsil Decipher 2,8 miljoni dollari suurusest algfinantseerimisest. DeFiIlama andmetel kasvas Algorand TVL-is viimase 24 tunniga positiivselt 11,79% ja seitsme päevaga +22,55%, fikseerides selle koguväärtuseks 108,05 miljonit dollarit. Algorandi (ALGO) hiljutine tõus üle 1600 dollari psühholoogilise taseme pani karud kaitsesse. ALGO/USD tõusis üle igapäevase libiseva keskmise (MA 50) 1669 dollari tasemel, mis kinnitab, et lühiajaline meeleolu on muutunud positiivseks.

TradingView

Liikuv keskmine (MA 200) 1400 dollari juures on kohene tugi. Siis oleks analüütik Tomiwabold Olajidi sõnul järgmine toetus selle stsenaariumi korral 1258 dollarit. Detsembri tipptasemest 2039 dollarist tõusmine võib olla tugev signaal, et härjadel võib olla lõplik sõna. Sellel seansil tulevad mängu trendi järgijad, kes ootavad 1600 dollari psühholoogilisest tasemest kõrgemal jätkamist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply