See Altcoin võidab Bitcoini ja saab kuningaks!

35
ads

20-aastane krüptovaluutade turutegija, kes loobus kõrgkooliharidusest, kirjeldab, miks ta näeb Bitcoini asemel “kuninga krüptovaluutana” teedrajavat altcoini Ethereumi. Matthew Tweed juhib oma krüptofirmat oma vanematekodust väljaspool Londonit. 20-aastane Tweed ütles, et “umbes 90%” tema krüptoteemalistest vestlustest toimub Redditis. Tweed toetab Etherit, mis tema arvates asendab lõpuks Bitcoini oma tehnoloogiliste eeliste tõttu. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Kuulus majandusteadlane: see Altcoin ületab kindlasti Bitcoini!

Teerajajast altcoinist saab ka krüptokuningas

Matthew Tweed sai oma esimese väärtusliku õppetunni krüptoraha kohta kuus aastat tagasi, kui ta oli vaid 14-aastane. “Hakkasin krüptosse investeerima, kuna leidsin veebiturgude jaoks huvitava märgi ja läksin sellelt Bitcoinile,” ütles Tweed. “Ma ei mäleta projekti nime, aga see näitas mulle, et on palju toredaid projekte, kuid paljud projektid ei tööta,” jätkas juht. Nüüd juhib Tweed oma ettevõtet Pine Financial oma perekodust Wokingis, keskmise suurusega äärelinnas, mis asub Londonist 25 minuti kaugusel. Ta usub, et selles krüptovaluutaga kauplemise valdkonnas on aastane kasum 100%.

Need 4 Altcoini mööduvad Ethereumist!

Madal latentsusaeg ehk turutegija kauplemine viitab algoritmilise kauplemise kasutamisele kasumlikkuse suurendamiseks. Tweedi robotid kauplevad krüptobörsidel nagu Deribit. “Mul õnnestus turutegemisruumi pääseda ilma kaheksa numbrita selja taga, kuid see pole eriti ligipääsetav,” ütles Tweed. Ettevõtja usub ka, et selleks, et olla konkurentsivõimeline, tuleb kulutada palju aega. Tweed veetis sellest ajast märkimisväärse osa Redditis. Ta ütles, et tema esimene paus turutegijate tehingutes tuli suhtlusest teise kasutajaga suhtlusvõrgustikus. Viidates 1,2 miljoni kasutajaga Redditi foorumile, mis keskendus kvantitatiivsele kauplemisele ja automatiseeritud strateegiatele, ütles Tweed:

Ma sisenesin madala latentsusega kauplemisele 2018. aasta lõpus. See tuli kelleltki, kellega kohtusin Redditis – ausalt öeldes pärinesid 90% minu tegemistest ja inimestest, kellega kohtun, algo-kaubanduse erinevatest alamreditidest. Tegelen sageli enamiku oma töödega. Teatud alamreditid on korras, kuid sellistes kohtades nagu r/crypto pole palju head sisu, nii et ma ei otsi vaevu.

Plutus: ADALendi detsentraliseeritud rakenduste taustaprogramm

Ülikooliharidus ei olnud atraktiivne

Tweed alustas karjääri algoritmilise andmetöötluse alal, kui tema klassikaaslased hakkasid kolledžisse kandideerima. Tema jaoks oli ametliku hariduse atraktiivsus piiratud, arvestades tema edu krüptovaluutadega kauplemisel. Seoses sellega, millised krüptod talle kõige rohkem meeldivad, ütles Tweed, et usub, et Ethereumi võrgu tipptasemel tehnoloogilised võimalused võimaldavad Etheri märgil Bitcoinist mööduda. Ta ütles sel teemal:

Ethereum on palju skaleeritavam – see peaks sillutama teed palju parematele rakendustele, et saaksite korraliku nutika lepingupõhise detsentraliseeritud süsteemi. Bitcoini peale ei saa kunagi luua nutikaid börse – selleks pole platvormi. Pikemas perspektiivis arvan, et juhtival altcoinil Ethereumil on hea võimalus saada kuningaks krüptovaluutaks.

Strateeg: raha voolab sellesse krüptovaluutasse 2022. aastal!

Eeter on sel aastal olnud muutlik, tõustes pärast Londoni kõva kahvli versiooniuuenduse rakendamist peaaegu 10% 3140 dollarini. Tweedi sõnul on Ethereum 2.0 krüptoruumi skaleeritavuse jaoks suurepärane. Ta väitis ka, et kuigi paljud nutikad lepinguplatvormid väidavad, et mastaapivad paremini kui Ethereum, on nad sageli liiga tsentraliseeritud või tegelevad muude põhiliste vahetustega, mis ei suuda krüpto eesmärki saavutada. Vaatamata tema enda edule suhtelise autsaiderina ütles Tweed, et investorid peaksid olema ettevaatlikud, enne kui krüptovaluutade ruumi viskavad. Ettevõtja ütles:

Krüptoraha on üsna väike ja nõuab teadmisi. Üksikinvestorid võivad raha kaotada mitmel viisil. Reguleerivad asutused peavad valdkonna kohta teadma, kuid üldiselt pooldan ma aktsiaturu reguleerimist, riskide avalikustamist ja harimist üksikute investorite kaitsmiseks.

Shiba Inu teeb olulise teate: seda Altcoini kasutatakse!

Tweed tõi “sh*tcoinid”, nagu väga muutlik Dogecoin, näitena valdkonnast, kus üksikud investorid võivad ilma rangema reguleerimiseta raha kaotada. Tviid, “[Sh*tcoin’ler] need on lõbusad ja mulle meeldib neid vaadata, kuid ma ei investeeri nendesse ega hoia neid. «Lühiajaliselt võib hind tõusta, kuid pikemas perspektiivis pole põhjust tõusta,» sõnas ta.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply