Olge nende 3 Altcoini projekti eest: vaalad on tegevuses!

Vaalavaatlustööriistad tuvastavad tohutuid vaalade ülekandeid Polygon (MATIC), Ripple (XRP) ja Dogecoin (DOGE). Andmete järgi mängiti igas altcoini projektis miljoneid dollareid. Ketisisesed detektiivid, nagu DogeWhaleAlert ja Whale Alert, täpsustavad, kes on rahakotid. Siin on üksikasjad…

Nendest kolmest altcoini projektist liikusid miljonid

DogeWhaleAlert Twitteri konto on tuvastanud kolm üllatavat tehingut populaarseima meemmündiga DOGE. Vahepeal on vaalad üle kandnud umbes 33 miljonit polügooni (MATIC) ülekannet. Anonüümsete rahakottide vahel toimunud operatsioonis kanti DOGE “5 068 594”, “4 222 364” ja “4 361 456” kolmes etapis. Need krüptosummad on fiatis kokku 2,389 miljonit dollarit. Huvitaval kombel ei ületanud nende ülekannete komisjonitasud 2 dollarit.

Altcoini vaalad kannavad 86 miljonit dollarit MATIC-i

Ahelasisene detektiiv Whale Alert on tuvastanud kaks suurt MATIC-ülekannet tundmatute krüptorahakottide vahel. Iga ülekanne liikus 42 miljonit dollarit ja veidi üle 43 miljoni dollari: 16 487 354 ja 16 487 355 MATIC. Kriptokoin.com Nagu oleme teatanud, on MATIC kaotanud UNI-le oma enimkaubeldava märgi staatuse suurima 1000 ETH vaala poolt. Praegu on MATIC 1000 parima Ethereumi vaala varade hulgas 10. kohal.

309 miljonit XRP-d liigutati vahetustega

Whale Alert on viimase seitsme tunni jooksul tuvastanud mitu suurt XRP tehingut. Üks neist kandis vapustavat 177 149 700 XRP üksikosa. Vahendeid liigutab Gopaxi ja FTX-i vahel juhtiv Lõuna-Koreas asuv börs Bithumb. Bithomp XRP analüütika pakkuja sõnul toimub suurim üle 177 miljoni XRP ülekanne anonüümsete rahakottide vahel.

Olulised arengud altcoini projektides

  • DOGE gaasikulu, mis on ülaltoodud tehingute eest vaid 2 dollarit, toetab Elon Muski väiteid.
  • Tuletame meelde, et see odavus oli üks peamisi tegureid, miks Elon Musk eelistas Bitcoini maksmise valuutana Doge’i.
  • Dogecoini arendajad avalikustasid tol kaardi, mis koosneb 8 erinevast projektist.
  • Polygon tuvastas eelnevalt plokiahelas vea ja peatas häkkimise 1,6 miljoni dollari juures. (Üksikasjad siin)
  • Vaatamata juriidilisele võitlusele, mille SEC alustas Ripple’i vastu aasta tagasi, jagas ettevõtte tegevjuht Brad Garlinghouse, et 2021. aasta on Ripple’i jaoks kõigi aegade tugevaim aasta.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*