NFT mündipettus: rünnakul varastati miljoneid!

33
ads

Häkker varastas ilmse andmepüügipettuse kaudu 16 NFT-d väärtusega umbes 593 ETH. Hiljutised rünnakud NFT müntide ja projektide vastu on intensiivistunud alates detsembri esimestest nädalatest ning omanikud jagavad oma kahjusid kümnete ETH-deni. Siin on viimase rünnaku üksikasjad …

NFT-koguja, mille sihtmärk on andmepüügirünnak

New Yorgis asuv kunstikuraator ja NFT kollektsionäär Toddkramer.eth teatas Twitteris, et täna varastati andmepüügirünnaku käigus 16 selle hinnatud žetoone. Kollektsionäärile häkiti sisse pärast seda, kui ta klõpsas tõelise NFT dAppina maskeeritud andmepüügilepingul ja andis lepingule loa tema nimel žetoone kulutada. Kui häkker on OpenSeas edukalt müünud ​​mitu varastatud NFT-d, siis teised on Krameri nõudmisel platvormi poolt külmutatud ja need saab talle tagastada.

  • Kokku võeti tema rahakotist 16 NFT-d kolmest erinevast kollektsioonist, sealhulgas kaheksa Bored Ape Yacht Clubi NFT-d, seitse Mutant Ape Jahtklubi NFT-d ja üks CloneX NFT. Alamhindade põhjal hindab Crypto Briefing varastatud varade väärtuseks umbes 593 ETH ehk ligikaudu 2,2 miljonit dollarit.

Sel kuul on NFT müntide kogujaid rünnatud mitmeid.

Eelmisel nädalal teatas AhChooo kasutaja, et teda peteti kahelt NFT-lt, Mutant Ape’ilt ja Cool Catilt. Seejärel jagas pühapäeval teine ​​NFT investor bergpay.eth Twitteris, et keegi kandis oma rahakotist 5 Jungle Freaksi NFT-d, kokku 1,3 ETH praeguste alamhindadega. Detsembris oli teisigi juhtumeid, kus Bored Ape jahtklubi NFT kollektsionäärid tegid kulukaid vigu. NFT omanik tegi vea, müües 300 000 dollari suuruse Bored Ape NFT vaid 3000 dollari eest. Teine NFT omanik andis Bored Ape’i kogemata üle tuletisprojekti, millest ta ei teadnud.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply