Miljonär juhib tähelepanu nendele Altcoini projektidele: ma suurendan investeeringuid!

32
ads

Kuulsa miljonäri Kevin O’Leary sõnul võivad stabiilsete müntide selgemad regulatsioonid muuta krüpto elujõulisemaks investeerimisvõimaluseks. Shark Tanki staar ütleb, et institutsionaalsed investorid ei pühenda kunagi 30% oma portfellist Bitcoini või altcoini projektidele. pruut, Kriptokoin.com Heidame pilgu Kevin O’Leary kommentaaridele, mille oleme koostanud.

Kevin O’Leary jagab, miks ta pulli ootab

Shark Tanki kuulsus Kevin O’Leary on tuntud ka kui “Mr. Imeline” ütles, et on valmis suurendama oma krüptoeraldisi kuni 20% niipea, kui on selgemad regulatsioonid stabiilsete müntide kohta. Endine Bitcoini (BTC) skeptik O’Leary on krüptovaluuta tugev pooldaja, mis praegu moodustab enam kui 10% tema investeerimisportfellist. O’Leary keskendub konkreetselt dollariga seotud stabiilsetele müntidele, mida ta peab tõhusaks maandamiseks inflatsioonitaseme tõusu vastu. Samuti nendib ta, et stabiilsete müntide panustamisega on võimalik saavutada kuni 6% tootlust. Hiljutises selleteemalises intervjuus ütles O’Leary:

Kui inflatsioon on 6%, on teie ostujõud 12 kuu pärast 6% väiksem. Ja seda on liiga palju. Olen selle probleemi stablecoiniga lahendamise suur pooldaja.

siduda

Selge regulatiivne raamistik võimaldaks O’Learyl konverteerida suured sularahapositsioonid stabiilseteks müntideks. Siiski ei saa ta praegu regulatiivsete piirangute tõttu rohkem kui 5% stabiilsetesse müntidesse investeerida. Selle kohta ütles O’Leary: “koos minu vastavusosakonnaga peavad nad stabiilseid münte aktsiateks, mis ei erine aktsiatest.” O’Leary sõnul jagavad tema entusiasmi stabiilsete müntide vastu ka paljud institutsionaalsed investorid, kes “taustas vaikselt asja kallal töötavad” ja ootavad regulaatoritelt midagi ette võtma.

Miljardär juhtis neile altcoini projektidele tähelepanu

Lisaks stabiilsetele müntidele investeerib O’Leary ka Bitcoini, Ethereumi (ETH) ja teistesse krüptovaluutadesse. Ta väidab aga, et ebastabiilse turu tõttu ei moodusta need krüptovaluutad tõenäoliselt suurt osa institutsionaalse investori portfellist:

Te ei saavuta 20%, 30% Bitcoinis ettevõtte või suveräänse missiooni korral. Stabiilmüntidel on see potentsiaal.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply