Kullahinnad on need tasemed ületanud!

25
ads

Kulla hind põrkab reedel tüüpilises volatiilses aastalõpukaubanduses ringi, hõljudes igakuiste kõrgeimate tasemete 1820 dollari lähedal. Turuanalüütiku Anil Panchali sõnul pani kuld peaaegu proovile detsembri tipptasemed, kuid ei suutnud seda ületada, kuna pullid jäid aasta sulgemise suhtes ettevaatlikuks. Turuanalüütik Jim Wyckoff märgib, et kulla hind tõusis USA kauplemiseni neljapäeva keskpäeva paiku, kuna bullish kauplejad astusid sisse, et osta varast hinnalangust ja teha tehinguid. Anil Panchali ja Jim Wyckoffi turuülevaated ja tehniline analüüs Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Riskikatalüsaatorite segased liikumised viivad kauplejad traditsioonilise sadama juurde”

Hele metall on teel oma kuue aasta halvimale tootlusele, kuna USA dollar püsib kõrgel keskpanga ootuste tõttu järgmisel aastal agressiivselt karmistada. Peamiste katalüsaatorite puudumine ja nõrgad aastalõpu likviidsustingimused suruvad kulla hinda, samas kui USA dollari hiljutine langus ja muude riskikatalüsaatorite segased liikumised viivad analüütiku Anil Panchali sõnul kauplejad traditsioonilise sadama poole.

Väärismetall tõusis neljapäeval vaatamata USA dollari indeksi taastumisele tugevamatele andmetele. Analüütik nendib, et selle põhjus võib olla seotud Omicroni tõttu valitseva otsustamatusega Fedi järgmise sammu osas ning geopoliitiliste pingete eskaleerumisega.

Kulla hinnad

Analüütik Anil Panchal ütleb, et kulla hind ületas pärast kahenädalase toe katkestamist 200-SMA 1801 dollaril, nüüd on takistus 1820 dollari ümber. MACD vähenev langus ja stabiilne RSI aitavad aga metalliostjatel lootusrikkaks jääda ning lisaks 200-SMA-le toetab kuldpulli 100-SMA korduv põrge 1793 dollari lähedal. Väites, et sama olukord näitab taastumise hoogu, tõmbab analüütik välja järgmised takistustasemed:

Kullaostjad ootavad aga selget tõusutõusu 1820 dollarile. See viib metalli novembris-detsembris 61,8% Fibonacci retracement tasemele ehk 1830 dollarile.

Kuid väärismetallikangide tõus ülespoole jääb analüütiku sõnul vaid komistuskiviks. Seega on 78,6% Fibonacci tase umbes 1851 dollari piires, enne kui proovite vaidlustada viimase kuu kõrgeima taseme 1877 dollari ümber. Anil Panchal lõpetab oma tehnilise analüüsi tugipunktide tuvastamisega:

Samal ajal põhjustab 1792 dollari suurune languse langus 1770 dollarile. Kahekuuline horisontaalne tugitsoon 1760 dollari lähedal tundub aga kuldsete karude jaoks kõva pähklina.

Kulla hinnad
Kulla hinna 4-tunni graafik / Allikas: Fxstreet

Jim Wyckoff: JP Morgan eksib, kulla hind on kõrgem

Turuanalüütik Jim Wyckoff märgib, et kulla hind tõusis USA kauplemiseni neljapäeva keskpäeva paiku, kuna bullish kauplejad astusid sisse, et osta varast hinnalangust ja teha tehinguid. Investeerimispank JP Morgan prognoosib kulla hinnaks 2022. aasta neljandas kvartalis 1520 dollarit.

Analüütiku hinnangul on nende suurpankade tooraineturu prognoosid sageli valed. Analüütik võtab JP Morgani prognooside teise poole ja ennustab, et kulla hinnad on 2022. aasta 4. kvartalis praegusest tasemest kõrgemad. Põhjuseks peab ta seda, et 2022. aastal muutub hinnainflatsioon palju problemaatilisemaks ja Föderaalreserv ei saa sellega palju ette võtta. Analüütik väidab, et see stsenaarium võib olla halb uudis pabervaradele, nagu aktsiad ja võlakirjad, ning hea uudis põhivarale, nagu väärismetallid.

Kulla hinnad

Analüütik Jim Wyckoff ütleb, et tehniliselt on veebruarikullakuldidel üldiselt lühiajaline tehniline eelis ja pullide järgmiseks ülespoole suunatud hinnaeesmärgiks on saavutada 1840,00 dollari suurune vastupidavus. Analüütiku sõnul on karude järgmine lühiajaline langushinna sihtmärk lükata futuuride hinnad alla kindla tehnilise toe 1775,00 dollarile. Analüütik juhib tähelepanu järgmistele tehnilistele tasemetele:

Esialgne takistus on 1815,70 dollarit, millele järgneb selle nädala tipptase 1821,30 dollaril. Esialgne toetus on 1800 dollarit, millele järgneb selle nädala madalaim hind 1789,10 dollaril.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply