Kuld on esimesel ja neljandal kvartalil madalatel tasemetel!

32
ads

JPMorgan leiab, et kulla hind ei suuda Fed-ile vastu pidada ja prognoosib, et see langeb 2022. aastal pandeemiaeelsele tasemele. Detail Kriptokoin.com.

Diagrammid ja mõõdikud osutavad neile tasemetele kullaga!

Kas kuld läheb tagasi pandeemiaeelsesse aega?

JP Morgan Global Researchi toormeanalüütikute hinnangul ei pea kullaturg 2022. aastal vastu Föderaalreservi plaanile rahapoliitikat karmistada. Hiljuti avaldatud 2022. aasta väljavaatearuandes eeldab pank, et kulla hind langeb järgmise aasta lõpuks pandeemiaeelsele tasemele. Analüütikud ütlevad:

Keskpanga ülimalt järgiva poliitika lõdvendamine on kulla ja hõbeda kõige ilmsem langus aastani 2022. Kui esimeses kvartalis oodati keskmiselt 1765 dollarit, siis järgmise aasta jooksul peaks kulla hind IV kvartalis pidevalt langema 1520 dollarile.

Kuulus fondihaldur: müüge need maha ja hankige kulda!  Sest...

B prognoosid tulevad ajale, mil Föderaalreserv kavatseb märtsiks igakuised võlakirjaostud lõpetada ja intressimäärasid kolm korda tõsta. Praegu hakkavad turud hindama esimest intressitõusu mais. Samas ootab JPMorgan, et USA keskpank tõstab septembris intressimäärasid. Panga seisukohad sellel teemal on järgmised:

Arvestades vastupidavat majanduskeskkonda, on kõveral ruumi 2022. aasta alguses korraks järsumaks muutuda, kusjuures 10 aasta tootlus peaks tõusma aasta keskpaigaks 2%ni ja 2022. aasta lõpuks 2,25%ni. Lõpuks eeldatakse, et ka pikaajaline Ultimate tootlus suureneb, kuid see võib vaevu naasta 2022. aasta lõpus selle aasta alguses täheldatud tipptasemele.

See Altcoin näeb ATH-d lennates

Samal ajal ootab JPMorgan USA dollari tõusu järgmisel aastal 1,6%. Oma majanduskasvu prognoose vaadates eeldab JPMorgan, et maailmamajandus kasvab 2022. aastal 4,8% ja USA majandus 3,8%. Samal ajal kui USA panga kulla hind on 2022. aastani langenud, on pank oma ülejäänud toorainekompleksi suhtes tõusuteel.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply