Kahe eksperdi pomminõuanded: hankige kuld ja need!

Samal ajal kui kodanikud mõtlesid, millesse investeerida, vastasid sellele 2 eksperti. Varade hulgas, mida eksperdid investeerimisinstrumentidena nimetavad, on hõbe, kuld, maa ja uued tehnoloogiad. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Özlem Denizmen: Tehke korv

Esiteks hoiatas investeerimisekspert Özlem Denizmen, et paljud inimesed on viimasel ajal võtnud laenu ning ostnud krüptovaluutasid ja aktsiaid, kuid selliste investeerimisinstrumentide jaoks ei tohiks kasutada “raha, mis pole meie oma”. Denizmen juhtis tähelepanu Blockchaini tehnoloogiale ja nentis, et need, kes selle tehnoloogiaga kaasa toodud uuendusest kõrvale jäävad, jäävad mängust välja. Ehk siis klassikaliste investeerimisinstrumentide nagu kuld, kinnisvara ja välisvaluuta kõrval soovitas ta olla avatud uuendustele.

Investeerimisekspert ütles, et esimene reegel selle kohta, kuhu raha investeerida, on “korvi tegemine”, ütles: “Kui paned kogu oma raha samasse kohta, on teie raha väärtuse kaotamisel ohus. Näiteks kui hajutate oma investeeringut ja ostate välisvaluutat, kulda, aktsiaid, fonde, võib üks langeda, teine ​​aga tõusta. Ka teil on rahaline meelerahu.” Ta kasutas oma väljendeid.

Murat Alkan: Kuld, maa ja hõbe!

Teisest küljest ütles teadlane ja kirjanik Murat Alkan inimestele: “Kui teil pole maad, ostke maad, kui saate.” Ta ütles ka, et need, kellel on kulda, ei tohiks kulda vahetada. Metaverse’ile vastu astudes: „Ärge tulge mängude juurde, mida teile digitaalses maailmas turustatakse. Hõbe, kuld ja maa, see on kõik, mis mul öelda on,” ütles ta. Ta väitis, et “vale paradiisi Metaverse looja läks ja ostis Hawaiilt põllumaad”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*