Bitcoini hind võib nendele tasemetele langeda!

38
ads

Veterantehnilised ja ketisisesed analüütikud Nicholas Merten ja Will Clemente määravad kindlaks Bitcoini hinna kriitilised tugitasemed. Siin on üksikasjad…

Bitcoini hind võib järgmisel tugitaseme testil ebaõnnestuda

Analüütik Nicholas Merten arvab, et Bitcoin (BTC) võib enne uutele tippudele tõusmist läbi kukkuda järgmisel toetustestil. Kuigi Bitcoini lühiajalised väljavaated näivad tugevad, võib BTC enne 2022. aasta kevadel lõhkemist oodata tagasi 35 000 dollarini. Siin on analüütiku avaldused:

Arvan, et tehnilised analüütikud näitavad teile kasvavat tugitrendi pärast seda, kui BTC testib uuesti 45 000 dollari suurust vahemikku. Aga ausalt öeldes tegime oma esimese suure hüppe ilma HL-tsooni seadmata… See ei tõota head.

Kuulus nimi kardab: Bitcoini hind võib nendesse põhjadesse sukelduda!

Analüütik lisab, et konsolideerimiseks võib sobida järgmine kriitiline tugitsoon:

Ma ei ole kindel, et see jääb 45 000 dollari piiridesse, kuna me läheme paari päeva jooksul ebaõnnestunult allapoole trendijoont. Toe leidmiseks viib see meid tõenäoliselt vahemikku 30 000–35 000 ja konsolideerub mõneks ajaks.

Siin on 5 arengut, mis võivad sellel nädalal Bitcoini hinda mõjutada!

Will Clemente avaldab Bitcoini ahela analüüsi

Kriptokoin.com Will Clemente, kelle analüüsi teiega jagame, näitab, millisele tasemele Bitcoini (BTC) hind tõenäoliselt koondub. Analüütik ütleb kõigepealt, et Bitcoini hind vahemikus $ 45 000 kuni $ 40 000 kvalifitseerub praegustes turutingimustes “kohaliku väärtuse tsooniks”.

Isiklikult näen 40ndate keskpaigas kohalikku väärtustsooni, mis saab taas hoo sisse 53 000 dollari juures. Sellest kõrgemal ostmine tähendaks ostmist pärast väärtustsoonist väljumist hoogu juurde.

Jätkame Will Clemente’i ketisisese analüüsiga:

  • Rahastamissuhe üle nulli näitab, et domineeriv meeleolu on tõusev, samas kui negatiivsete tasemete suhtarv näitab, et domineeriv meeleolu on langev.
  • Clemente ütleb ka, et Bitcoini surve on suurenenud pärast seda, kui Bitcoin on 30 päevaga langenud üle 15%.
  • Kui pikk/lühike intressimäär või avatud intressimäär tõuseb, tähendab see, et praegusele hinnatrendile on toetus olemas, langeva avatud intressi puhul aga vastupidi.
  • Likvideerimistasemed võivad hinda mõjutada mõlemat pidi, kuna need võivad potentsiaalselt viia lühikese või pika pigistamiseni.
Bitcoini hind võib nendele tasemetele langeda!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply