Bitcoini hind tõuseb sellel kuupäeval plahvatuslikult!

35
ads

Majandusteadlane ja krüptokaupleja Alex Kruger ütleb oma 105 800 Twitteri jälgijale, et ta ennustab krüptovaluutade taastumist kohe järgmise aasta alguses. Bitcoini hinda hinnanud kuulus majandusteadlane nendib, et BTC on kogenud “aasta esimese nädala efekti”, kus see on viimase nelja aastaga kasvanud 7% ja 36% vahel.

Milline on majandusteadlase ennustus Bitcoini hinna kohta?

Majandusteadlane Alex Kruger jagab järgmisi andmeid “aasta esimese nädala efekti” kohta ja lisab oma lühidalt:

Bitcoini hind tõuseb esimestel nädalatel: 2021 +36%; 2020 +13%; 2019 +7%; 2018 +18%. Karud tapsid jõuluvana, aga kas olete tarkadest kuulnud?

bitcoini hind

Majandusteadlase sõnul tõusevad krüptovaluutad jaanuari alguses, enne kui meeleolu langeb enne föderaalse avatud turu komitee (FOMC) koosolekut, et määrata kindlaks USA rahapoliitika:

Ootame endiselt tugevat krüptoteenuste turgu jaanuari alguses, mis on tingitud raha sissevoolust. Seejärel võtke risk enne järgmist FOMC-d (26. jaanuar 2022), kui järgmine inflatsioonisurve tuleb liiga kuum (12. jaanuar 2022).

Jagades oma seisukohti oma järgmise aasta väljavaadete kohta, ütleb Alex Kruger, et laiem krüptovarade sektor võib 2022. aastaks tõusta vähemalt 30% ja koguni 50%.

+30% või +50%. Nii härjad kui karud peavad pettuma.

bitcoini hind

Kriptokoin.com Nagu saate oma uudistest jälgida, on Föderaalreserv andnud märku, et 2022. aastal toimub pärast inflatsiooni kasvu detsembri keskel vähemalt kolm intressitõusu. Umbes nädal tagasi ütles Alex Kruger, et kõrgemad intressimäärad eelistaksid kauplejaid omanike ees:

Jalutuskäik ≠ karuturg. Kõnnak = vastutuul (ceteris paribus madalam kalle), suurenenud volatiilsus. See viitab suuremate sularahajääkide kandmisele ja agressiivsema kasumi teenimisele, st pigem kauplejate kui omanike turule. Mitte apokalüptilise maastiku jaoks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply