Bitcoin Whale viskab miljoneid mündibaasi! “Võib müüa”

Hiljuti kandis Bitcoini (BTC) vaal 95 miljoni dollari väärtuses BTC-d Coinbase’ile, mis on üks suurimaid krüptovaluutade börse. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Bitcoini vaal tegutseb: kandke üle Coinbase’i

Anonüümne krüptovaluuta rahakott, mis hoidis Bitcoinis 95 557 820 dollarit, kandis oma raha Coinbase’i. Väidetakse, et selle ülekandega seotud Bitcoini rahakoti aadress on 3Kzh9qAqVWQhEsfQz7zEQL1EuSx5tyNLNS. Eksperdid ütlevad, et krüptovaluutaülekanded rahakotist börsile on sageli langussignaal. Enamik kõrge netoväärtusega krüptovaluutakauplejaid hoiab oma raha riistvaralises rahakotis, kuna need seadmed pakuvad paremat turvalisust kui krüptovaluutavahetused. Riistvarakotid salvestavad investorite privaatvõtmeid võrguühenduseta ja kaitsevad nende digitaalseid varasid võrgurünnakute eest.

Kui vaalad kannavad BTC börsile, tähendab see tavaliselt, et nad otsivad likviidsust. Kuna suure hulga krüptovaluutade börsil hoidmise turvariskid on suuremad kui nende varade hoidmine riistvaralises rahakotis, on ebatõenäoline, et investor kavatseb oma krüptovaluutasid Coinbase’is hoida. Ekspertide sõnul on tõenäoline, et see Bitcoini vaal kavatseb kas müüa BTC-d või vahetada selle teiste altcoinide vastu. Selle artikli kirjutamise ajal on Bitcoini hind viimase 24 tunni jooksul hüppeliselt tõusnud, ulatudes 48 448 dollarini. Suurima krüptovaluuta, millega kaubeldi hommikul umbes 46 000 dollari juures, tõus langes kokku umbes 3 protsendiga. Kui BTC on viimase 14 päevaga tõusnud 1,6%, siis viimase 30 päevaga on see kaotanud 15%.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*