Altcoin Oracle teeb ajalugu: valmistuge plahvatama!

Populaarne krüptoanalüütik Capo ütles hiljutiste säutsude seerias, et on Bitcoini (BTC) lühiajalise tuleviku suhtes optimistlik ja et altcoini projektid on ralliks valmis. Ta arvab, et kui tema analüütikute ootused täituvad, testib Cardano (ADA) hind uuesti vanu ATH tasemeid. siin on üksikasjad…

Capo jagas oma 2022. aasta ennustusi Bitcoini kohta

Populaarne krüptoanalüütik Capo on endiselt optimistlik Bitcoini (BTC) lühiajalise tuleviku suhtes, ennustades samas vältimatut altcoini rallit. Altcoini oraakel ütleb oma 227 400 Twitteri jälgijale, et 2022. aasta esimene kvartal peaks turukapitali järgi suurima krüptovaluuta jaoks olema tõusuteel:

See on endiselt üle põhitoetuse (40 000–42 000 dollarit) ja uus tõusutrend on kindel. Varjatud bullish lahknevused ilmnesid novembri korrektsiooni ajal.

Analüütiku sõnul on altcoini projektid suure buumi lävel

BTC kaupleb kirjutamise ajal 47 963,93 dollaril, mis on viimase 24 tunni jooksul 1,6% langus. Turukapitali järgi suurim krüptovaluuta on ligi 18% madalamal kui nädal tagasi. Capo arvab ka, et altcoinid on suure buumi lävel.

Analüütik jagab ADA hinnaennustusi

Kriptokoin.com Capo, kelle jaoks nende analüüsi jagame, ennustas hiljuti, et ADA, nutika lepinguplatvormi Cardano algne krüptovaluuta, võib laiema altcoini tõusu osana ületada oma varasema kõigi aegade kõrgeima taseme (ATH). Pärast seda, kui ADA jõudis septembri alguses umbes 3,10 dollarini ATH-ni, on see talunud tõsist hinnakorrektsiooni enam kui 57%.

  • Turukapitalisatsiooni järgi seitsmendal kohal olev krüptovaluuta kaupleb praegu 1,35 dollari juures fikseeritud hinnaga viimase 24 tunni jooksul ja viimase kuuga enam kui 15% alla.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*