Värsked prognoosid Bitcoini, DOGE ja nende 8 Altcoini jaoks on väljas!

Krüptoanalüütiku Rakesh Upadhyay sõnul seisavad Bitcoini ja enamiku suuremate altcoinide müügi ees kõrgemal tasemel ja ostmine langusega, mis annab märku konsolideerumisest lühiajalises perspektiivis. Kas Bitcoin võib järgmiste päevade jooksul oma langust pikendada või tugevalt taastuda üle 50 000 dollari? Analüütik uurib selle väljaselgitamiseks top 10 krüptovaluutade edetabeleid. meie ka Kriptokoin.com Rakesh Upadhyayna koostasime oma lugejatele krüptovaluutade analüüsi.

Juhtiv krüpto- ja turuülevaade

S&P 500 kaupleb oma kõigi aegade kõrgeima taseme (ATH) lähedal, kuid Bitcoin (BTC) on 69 000 dollarist ATH-st umbes 30% madalamal. Isegi pärast järsku langust on Bitcoin tänaseks tõusnud 63% ja ületanud S&P 500, mis kasvas 2021. aastal ligi 30%. Samuti tuleb märkida, et inflatsiooni maandamiseks populaarne kuld on sel aastal langenud umbes 7%. Arcane’i uurimisaruandes öeldakse, et Bitcoini suurepärane jõudlus kõrge inflatsiooni keskkonnas “tõotab, et Bitcoin on suurepärane inflatsioonimaandaja”.

Krüptovaluutaturu igapäevane jõudlus / Allikas: Coin360

Real Visioni tegevjuht Raoul Pal ütles intervjuus, et tema arvates võis Bitcoini hiljutine müük olla tingitud institutsionaalsete investorite kasumi teenimisest, kuid müük võib olla lõppemas. Veterankaupleja Peter Brandt usub aga, et paanikamüüki, mis teatavasti põhjadele viitab, pole veel juhtunud.

Bitcoini, Ethereumi, Binance Coini, Solana ja Cardano analüüsid

Bitcoin (BTC)

Bitcoin tõusis 27. detsembril üle peatakistuse 51 936,33 dollarile, kuid küünlajala pikk taht näitab, et kauplejad müüvad seda tõusu elavalt. Müük jätkus 28. detsembril ja hind langes alla 20 päeva eksponentsiaalse libiseva keskmise (EMA) (49 558 dollarit).

Biitcoin
BTC päevagraafik / Allikas: TradingView

Hind kukkus 29. detsembril allapoole 200 päeva lihtsat libisevat keskmist (SMA) (47 755 dollarit), kuid küünlajalal olev pikk saba näitab, et pullid üritavad langust peatada. Kui hind tõuseb ja jätkab 200-päevase SMA-st kõrgemal, proovivad pullid BTC-d uuesti suruda 51 936,33 dollari suuruse takistuse suunas. Vastupidi, müük võib intensiivistuda, kui hind jääb alla 200 päeva EMA. 20 päeva EMA on hakanud langema ja suhtelise tugevuse indeks (RSI) on alla 42, mis näitab, et karud on kontrolli all. Kui 45 456-dollarine tugi katkeb, võib Bitcoin langeda 42 000–40 000 dollari suurusesse tugevasse toetustsooni.

Ethereum (ETH)

Ethereumi suutmatus püsida kõrgemal 20-päevasest EMA-st (4011 dollarit) võib meelitada lühiajalisi kauplejaid müüma. Hind langes järsult 28. detsembril ja langes tugeva toe lähedale 3643,73 dollarile.

ETH
ETH päevagraafik / Allikas: TradingView

Kui hind toest tagasi põrkab, teevad pullid veel ühe katse, et lükata ETH üle 20-päevase EMA. Paus ja sulgemine üle 4200 dollari võib tähendada korrektsioonifaasi lõppu. ETH võib kõigepealt tõusta 4488 dollarini ja seejärel vaidlustada oma 4868 dollari suuruse ATH. Allapoole kalduv 20-päevane EMA ja RSI negatiivses tsoonis viitavad aga sellele, et vähima vastupanu tee on allapoole. Kui 3643,73-dollarine tugi läheb katki, võib ETH langeda 200-päevasele SMA-le (3353 dollarit). See tase võib toimida tugeva toena, kuid kui see on katki, võib ETH langeda 2800 dollarini.

Binance Coin (BNB)

BNB ületas 20-päevase EMA (546 dollarit) 27. detsembril, kuid pullid ei suutnud kõrgemat taset hoida. Hind langes ja langes 28. detsembril alla 20 päeva EMA.

BNB
BNB päevagraafik / Allikas: TradingView

Karud proovivad nüüd suruda hinda alla tugeva toe 500 dollarile. Kui see õnnestub, võib see algatada liikumist allapoole 200-päevase SMA-le (444 dollarit), kus pullid kaitsevad taset tõenäoliselt agressiivselt. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb kõrgemale praegusest tasemest või tugevast toest 500 dollaril, näitab see, et pullid jätkavad ostmist languste pealt. Paus ja sulgemine üle $575 annavad märku, et korrektsioon võib olla läbi. BNB võib tõusta 617 dollarile ja seejärel ülatakistustsoonile 669,30 dollarilt 691,80 dollarile.

Solana (SOL)

Solana taastumine peatus 27. detsembril 204,75 dollaril ja 28. detsembril langes hind alla 20-päevase EMA (185 dollarit). See näitab, et karud jätkavad rallidel müüki.

SOL
SOL päevagraafik / Allikas: TradingView

Nüüd püüavad karud oma eelist suurendada ja hinna alla 167,88 dollari lükata. Kui see tugi katkeb, võib SOL langeda 148,04 dollarile. 20-päevane EMA on tasane, kuid RSI on langenud alla 44, mis viitab sellele, et karud üritavad võita. See negatiivne vaade muutub lühiajaliselt kehtetuks, kui hind tõuseb praeguselt tasemelt ja tõuseb üle 204,75 dollari. See vabastab tee võimalikuks ralliks langeva kiilumustri takistusjoonele. Kiilu purunemine annab märku, et pullid on tagasi juhiistmel.

Cardano (ADA)

Cardano langes 27. detsembril 1,59 dollarilt ja hind langes 20 päeva EMA-le (1,39 dollarit). Kui hind praeguselt tasemelt tagasi põrkab, püüavad pullid hinda suruda langeva kanali takistusjoonele.

SEAL ON
ADA päevagraafik / Allikas: TradingView

Tasane 20-päevane EMA ja RSI keskpunkti lähedal näitavad pakkumise ja nõudluse tasakaalu. Paus ja sulgemine kanali kohal näitavad langustrendi lõppu. Seejärel püüavad härjad hinda suruda tugeva üldtakistuse suunas 2,47 dollari tasemel. Teisest küljest, kui hind jääb alla 20-päevase EMA, näitab see, et karud jätkavad müüki rallidel. ADA võib hiljem langeda tugevasse toetustsooni hinnaga 1,18 dollarit. Kui see tugi on katki, võib ADA langeda kuni 1 dollarini.

Ripple, Terra, Avalanche, Polkadot ja Dogecoin analüüsid

Ripple (XRP)

Pullide suutmatus 27. detsembril Ripple’i 50-päevase SMA-st kõrgemale (0,94 dollarit) tagasi lükata võis meelitada lühiajalisi kauplejaid müüma. See viis hinna alla 20-päevase EMA (0,89 dollarit) ja toe 0,85 dollarile.

XRP
XRP päevagraafik / Allikas: TradingView

Maa (KUU)

LUNA langes 27. detsembril 103,60 dollarilt ja hind langes 38,2% Fibonacci retracement tasemele 83,83 dollarile. Tõenäoliselt püüavad pullid peatada korrektsiooni tsoonis, mis jääb 83,83 dollari ja 20-päevase EMA (80 dollari) vahele.

Bitcoin
LUNA päevagraafik / Allikas: TradingView

Laviin (AVAX)

AVAX põrkas tagasi 20-päevasest EMA-st (108 dollarit) 26. detsembril, 27. detsembril 120,96 dollarit. See näitab, et karud müüvad jätkuvalt kõrgemal tasemel.

Bitcoin
AVAX päevagraafik / Allikas: TradingView

Polkadot (DOT)

Pullid lükkasid Polkadot 27. detsembril 31,49 dollari piirmäärast kõrgemale, kuid küünlajalal olev pikk taht viitab müümisele kõrgemal tasemel.

Bitcoin
DOT päevagraafik / Allikas: TradingView

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin langes 28. detsembril 0,19 dollarile ja langes alla 20 päeva EMA (0,18 dollarit). See näitab, et karud jätkavad üldise vastupanuvõime kaitsmist.

DOGE
DOGE päevagraafik / Allikas: TradingView

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*