Vaadake seda Altcoini projekti! Tugevam kui Bitcoin

Tuntud krüptorahaanalüütik Michaël van de Poppe kavandab pärast 2021. aasta tohutut kasvu juhtivale altcoinile Ethereumile uusi hinnasihtmärke. Analüütik ütles, et Ethereum mitte ainult ei toiminud Bitcoini vastu hästi, vaid võib saada ka järgmise suure krüptotsükli keskmeks. Nüüd Kriptokoin.com Vaatame üksikasju.

Teerajaja altcoin tõmbab tähelepanu

Krüptostrateeg arvab, et Ethereumi turukapital võib ületada Bitcoini oma, märkides altcoini teerajaja ökosüsteemi kasvu:

Ethereumi kasutatakse detsentraliseeritud rakendustes. Investorid kasutavad oma varadega kauplemiseks Ethereumit. Kasutame seda ka Uniswapi ja SushiSwapiga. Ethereumi ökosüsteemi tegelik kasutuselevõtt kasvab suhteliselt kiiresti. Teame ka, et kasutate Ethereumit, kui soovite oma NFT-sid printida.

Altcoin, Web3 ja Metaverse ennustused krüptomiljardärilt!

Analüütik ütleb, et ETH on viimase turukorrektsiooni ajal, mis ulatub novembrisse, vastupidavam kui Bitcoin. Seoses oma 2022. aasta hinnaennustustega arvab analüütik, et Ethereum võib olla plahvatusliku kasvu tipus, peegeldades Bitcoini liikumist 2017. aastal. Ta ütleb, et ETH võib isegi ületada 20 000 dollarit. Kuulus analüütik ütles: “…saame hakata sihikule võtma neid numbreid, mida Ethereum suudab ületada; see on tegelikult umbes 12 600 dollarit, 17 300 dollarit ja potentsiaalselt isegi 22 000 dollarit…”

Van de Poppe lõpetab oma tõusva hinnaennustuse, öeldes, et ETH-l peaks olema märkimisväärne toetustase. “Siin on kõige olulisem see, et Ethereum peaks hoidma rohelist plokki. Kui see juhtub, siis trend jätkub ja saame jätkata kogu tsükli jooksul. Van de Poppe lõpetab Ethereumi arutelu väitega, et projekti hiljutised uuendused ja Ethereum 2.0 peatne väljalaskmine võivad tähendada edusamme. Analüütik ütleb: “Ethereum, mida vaadata. Me näeme potentsiaalselt pigem Ethereumi tsüklit kui Bitcoini tsüklit.

Bomb 8 Altcoinid ja BTC prognoos 2022. aastaks ilmusid: valmistuge nendeks!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*