“Turud lüüakse” 3 analüütikut jagavad oma kuldseid ootusi!

30
ads

Kuld on teel oma kuue aasta halvima tootluse saavutamisele, kuna langes neljapäevase nõrga kauplemise tõttu alla peamise toetustaseme kõrgenenud dollari ja tugeva riigikassa tootluse tõttu. Kriptokoin.com oleme oma lugejatele koostanud strateeg Ilya Spivaki hinnangud ning turuanalüütikute David Beckeri ja Christopher Lewise tehnilised analüüsid.

“Vahepealne kuld otsib vihjeid suuna saamiseks jaanuari esimesest nädalast”

Kullaturgu hinnates ütleb DailyFX valuutastrateeg Ilja Spivak:

Viimase 48 tunni edasi-tagasi liikumised näitavad palju rohkem, et volatiilsus on suurenenud pigem seetõttu, et turg on palju nõrgem ja likviidsuspuudus, mitte mingi fundamentaalne katalüsaator.

Kuldne

Kulla hind saavutas teisipäeval ühe kuu kõrgeima taseme, kuid langes enne järgmise sessiooni sulgemist ühe nädala madalaimale tasemele ja on teel oma suurima aastase protsendilanguse saavutamisele alates 2015. aastast. Ilja Spivak teatab, et otsib suunanäitajaid alates jaanuari esimesest nädalast, kuna kuld jääb inflatsiooni suuruse ja USA Föderaalreservi sammude vahele seda ohjeldada.

David Becker: Nüüd võib juhtuda lühiajaline tõusutrend

Kulla hinnad tõusid pärast nelja järjestikuse kauplemispäeva tõusu sessiooni madalseisult. Ka dollarit piitsutati ja üritati taastuda, kuid hoogu ei saanud. Vahepeal tõusis 10 intressimäära, kuna intressikõver pärast mitu päeva kestnud lamenemist lõpuks järsus. Turuanalüütik David Becker märgib, et kulla hinnad on 4-päevase ralli lõpusirgel tõusmas ja ütleb, et toetust nähakse 50 päeva libiseva keskmise 1802 dollari lähedal, vastupanu on 1857 dollari juures langustrendi lähedal.

Kuldne

Lühiajaline hoog muutus negatiivseks, kuna kiire stohhastiline andis ristmüügisignaali ja hinnad olid üle ostetud, kuna kiire stohhastiline trükkis näidu 87 üle üleostetud käivitustaseme 80. Analüütik märgib, et keskpika perioodi hoog on muutumas positiivseks, kuna MACD (moving medium convergence divergence) indeks loob ristostetud signaali ja MACD histogramm prindib positiivsele territooriumile koos ülespoole kalduva trajektooriga, mis osutab kõrgematele hindadele. David Becker lõpetab oma analüüsi järgmiselt:

10 päeva libisev keskmine valmistub ületama 50 päeva libisevat keskmist. See tähendab, et nüüd võib juhtuda lühiajaline tõusutrend.

Kuldne

“Turg tõenäoliselt niipea üles ei liigu”

Turuanalüütik Christopher Lewis nendib, et kullaturud langesid kolmapäevasel kauplemissessioonil veidi, kui ta lõikas 50 päeva ja 200 päeva EMA näitajaid.

Turg paistis, nagu oleks see eile mingil hetkel valmis lõhkema, kuid mütsilangusega tekkis nii suur müügisurve, et on selge, et meil pole ligilähedalegi hoogu väljamurde vallandamiseks.

Nii et me vaatame parimal juhul järgmiste seansside jooksul külgsuunalisi tegevusi, kuid päeva lõpuks on käes aasta viimane nädal ja seega on meil üsna mõistlik alguses võidelda tõelise veojõu eest.

KURT

Analüütik arvab, et töökohtade arv selgub järgmisel nädalal ja kuna sellel on suur mõju USA dollarile, mõjutab see palju ka kullaturgu ning juhib tähelepanu järgmistele tehnilistele tasemetele:

1820 dollari tase oli eile takistuseks, mis minu arvates selle põhjustaski. Kuid see on seal nii kiiresti pöörlenud, ütleb ta, et vaevalt, et turg niipea üles liigub. Seetõttu vaatame tõenäolisemalt toetusena 1775 dollarit. Kui me sinna alla läheme, võiksime vaadata järgmisele 1750 dollari tasemele.

Mõlemal juhul tuleb USA dollarile pöörata suurt tähelepanu, kuna sellel on oluline negatiivne korrelatsioon siin toimuvaga.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply