Sellesse krüptovaluutasse voolab institutsiooniline raha 2022. aastal!

38
ads

Miller Tabak tegevdirektor ja aktsiate strateeg Matt Maley vastas Brian Sozzi küsimustele, et arutada Bitcoini (BTC) kokkuvarisemist, jaanuari tagasitõmbumise võimalust, Fedi ja 2022. aasta krüptoväljavaadet. Siin on kirjeldused…

Matt Maley jagab krüptovaluutaturu jaoks Bitcoini kriitilist tuge

Üks Brian Sozzi küsimusi puudutas Maley parandusõiguse kohta arvamuse saamist. Miller Tabaki peadirektor vastas sellele küsimusele järgmiselt:

Bitcoin testib 200 päeva libisevat keskmist. Kui see jääb allapoole, võib meil tekkida rohkem probleeme. Ma arvan, et institutsionaalsed investorid müüvad ja planeerivad aasta algusest kaugemale.

On ka kuulsaid nimesid: üllatav miljoni dollari krüptovaluuta esiletõst!

Kuulus strateeg arvab, et institutsioonid naasevad jaanuaris Bitcoini juurde

Sozzi teine ​​küsimus oli ülestõusmise kohta. Matt ühines selles küsimuses Sozziga ja ütles, et üksikud investorid on mõjukad:

Isikud on praegu veidi eemal, sest nad on nõrgemad. Institutsionaalsed mängijad hoolivad sellest, et nad oleksid suured võitjad ja omaksid suuri varasid. Ma arvan, et uus aasta on likviidsusplaan. Järgmisel aastal on meil vähem likviidsust. Pärast esimest poolaastat võime kogeda üllatavat rallit, kui institutsionaalsed mängijad naasevad Bitcoini juurde ja üksikinvestorid järgivad neid.

Analüütik kuulutab välja järgmise plahvatusohtliku Altcoini projekti!

Krüptoturg võib halva jaanuari üle elada, ütleb analüütik

Järgmine küsimus oli parandamise aja kohta. Ekspert täpsustab, mis kuu parandamiseks on aega ja miks see käivitatakse:

Alates esimesest poolajast. Meil pole selles vallas halb jaanuar olnud alates 2016., 2015. aastast. Jaanuar on üldiselt olnud hea aasta. Aga ma arvan, et see juhtus eelmise kümnendi keskel, mitu aastat järjest, et turg tabas jaanuaris ja kaks korda sai see tegelikult päris hästi pihta. Nii et see ei tule kõne allagi.

Matt Maley jätkab oma murega:

Ma olen Omicroni pärast palju vähem mures kui Föderaalreservi pärast. Nüüd, kui Fed karmistab ja muutub oma karmistava poliitikaga agressiivsemaks, peaksid inimesed olema veidi ettevaatlikumad. See ei tähenda, et kukume kokku. See ei tähenda, et meil oleks halb karuturg, kuid ma arvan, et see tekitab järgmisel aastal probleeme.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply