Sellelt Altcoinist ostetud vaal, mille korvis on liiva ja ETH-d!

Kaks suurt Ethereumi vaala, kelle korvis on LIIV, ostsid viimase 24 tunni jooksul 2 miljonit MATICi. Kaks vaala top 1000 nimekirjast, kes investeerivad ETH-sse kui oma portfelli suurimasse varasse, on igaüks lisanud oma krüptoosalusele miljon MATICi. Detail Kriptokoin.com‘annab.

LIIVA ja ETH on ka korvis

WhaleStatsi hiljuti jagatud andmed näitavad, et päev tagasi ostsid kaks Ethereumi vaala “1000 parima” hulgas 1 miljon Polygon (MATIC) märgi. Üks vaaladest kannab nime “Saitama” ja teine ​​on teadmata. Top 1000 nimekirjas olevad vaalad on Polygon žetoonide laos. 1000 parima Ethereumi omaniku portfelle ja krüptotehinguid jälgiva teenuse andmetel on edetabelis 263. kohal olev krüptovaal “Saitama” ostnud 999 999 MATIC tokenit väärtusega 2 519 997 dollarit.

Teise ostu sooritas “tundmatu” rahakott, mille bilansis oli kokku 35 221 310 dollarit ERC-20 žetoonides. Vaal ostis 1 000 000 MATICu 2 570 000 dollari eest. Selles vaala rahakotis on SAND USA dollari väärtuses suurim märk väljaspool Ethereumit.

Selle kuu alguses teatati, et 1000 ETH-omaniku nimekirjas olevad vaalad ostsid suures koguses polügoonimärke: vastavalt 1 899 990 ja 1 007 525 MATICu. MATIC võrgu aktiivsus näib kasvavat. Teisel päeval avaldas Santimenti analüüsiandmete tarnija aruande, milles märgitakse, et aadresside aktiivsus Polygoni võrgus kasvab jätkuvalt. See juhtus siis, kui MATIC saavutas detsembri alguses kõigi aegade kõrgeima taseme, 2411 dollarit. Aktiivsete aadresside arv võrgus on tõusnud üle 15 500, 26. detsembril uuendas MATIC oma ajaloolist hinna tippu 2875 dollarile. Artikli kirjutamise ajal on token langenud peaaegu 14% ja kaupleb 2475 dollaril.

Ülevaade: 5 metaversi MATICi põhjal

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*