See Altcoin ületab kindlasti Bitcoini!

30
ads

Real Visioni tegevjuht ja tunnustatud majandusteadlane Raoul Pal ütles, et juhtiv altcoin Ethereum (ETH) ületab turukapitali poolest “kindlasti” Bitcoini. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Raoul Pal: juhtiv altcoin Ethereum ületab “kindlasti” Bitcoini!

Tuntud majandusteadlane Raoul Pal ütleb, et Ethereumi võrgu praegune kiirus ja kasv näitavad, et see ületab tulevikus Bitcoini (BTC). Küsimusele, kas ETH suudab ületada BTC turukapitali, vastab Raoul Pal sellele küsimusele enesekindlalt. Raoul Pal lisab oma selgitustele sel teemal järgmist:

Jah, kindlasti. Absoluutselt…

Hea uudis neile kolmele Altcoini investorile

Raoul Pal: Kahe krüptovaluuta võrdlemisel pole erilist mõtet!

Raoul Pal hoiatab ka, et kahe krüptovaluuta võrdlemisel pole suurt mõtet. Raoul Pal lisab oma selgitustele sel teemal järgmist:

Üks on väärtuste internet ja teine ​​väärtuste hoidja. Need ei ole samad asjad. Kõik maailma mobiiltelefonivõrgud on kullast kallimad, kuid keegi ei võrdle neid. See on rumal… Aga inimesed võrdlevad neid… Võib-olla juhtub midagi muud. Olen täiesti avatud meelega…

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply