Satoshi ajastu rahakott ärkab! Elon Musk: See on Bitcoini leiutaja!

34
ads

Whale Alert andmetel on Bitcoini omanik oma rahakotist münte teisaldanud esimest korda pärast 2011. aastat, mil Satoshi Nakamoto saatis oma viimase teadaoleva meili ja kadus veebist. Vahepeal spekuleeris Tesla tegevjuht Elon Musk, kes võiks olla BTC leiutaja Satoshi Nakamoto.

Hiiglaslik Bitcoini rahakott tegutseb

Esialgne 8425 dollari suurune investeering Satoshi ajastust jäänud ja esimest korda 10 aasta jooksul tegutsema hakanud rahakotti kujunes andmetel 23,7 miljoniks. Nii muljetavaldav kui see ka pole, on ebatõenäoline, et keegi ootaks oma Bitcoini varude väljavõtmiseks rohkem kui kümme aastat. Tehingu tõenäolisem selgitus on see, et keegi avastab kogemata krüptorahakoti või avab selle lõpuks lahti. Kriptokoin.com Nagu oleme ka teatanud, aktiveeris teine ​​uinuv vaal novembris 150 miljoni dollari suuruse rahakoti.

Mitte Bitcoin, see Altcoini investeering!

Elon Musk arvab, kes Satoshi olla võib

Samal ajal näib Elon Musk olevat paljudega nõus, et ülisalajane krüptorahaekspert Nick Szabo võib olla Bitcoini salapärane looja Satoshi Nakamoto. Küsimusele, mida AI-uurija Lex Friedman Nakamoto identiteedist arvab, vastas Musk: “Võite vaadata ideede arengut enne Bitcoini vabastamist ja näha, kes nendest ideedest kirjutas.” Tesla miljardär ütles, et ta ei tea “selgelt”, kes Bitcoini lõi, kuid Szabo teooriad tundusid juhtiva krüptovaluuta loomisel põhilised.

Näib, et Nick Szabo vastutab nende ideede arendamise eest tõenäoliselt rohkem kui keegi teine. Ta väidab, et ta pole Nakamoto, aga ma ei tea kindlalt. Kuid tundub, et ta vastutab Bitcoini ideede eest rohkem kui keegi teine.

Kui Bitcoin jõuab sellele tasemele, on Satoshi Nakamoto maailma rikkaim inimene!

Szabót peeti Satoshiks

Bitcoini pakkus esmakordselt välja 2008. aasta oktoobris Satoshi Nakamoto, hüüdnime, mida inimeste arvates võib olla üks või mitu. 2014. aastal uuris lingvistikateadlaste meeskond Nakamoto Bitcoini valget paberit koos Szabo ja veel 10 võimaliku looja kirjutistega. Nad leidsid, et tulemused on vaieldamatud. “Szabo kirjutise ja Bitcoini valge raamatu keeleliste sarnasuste arv on hämmastav. “Mitte ükski teine ​​​​võimalikest autoritest ei sobinud nii hästi.”

2015. aasta New York Timesi raportis mainiti ka Szabot kui Bitcoini leiutajat. Szabo on avalikult rääkinud Bitcoini ja Blockchaini tehnoloogia ajaloost, kuid on korduvalt eitanud väiteid, nagu oleks ta krüpto omanimeline leiutaja. Teine põhjus, miks see Bitcoiniga on seotud, on see, et see lõi 1998. aastal krüptovaluuta “biti kulla”. Musk märkis, et tema arvates pole Bitcoini looja identiteedil suurt tähendust ja kasutas järgmisi väiteid:

Mis su nimi on? Ideele lisatud nimi. Mida see tegelikult tähendab?

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply