Need 4 Altcoini kogunevad!

28
ads

Viimase päeva jooksul on krüptovaluutad nagu Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) langenud. Turukapitali järgi 100 parima hulgas olevad 4 altcoini läksid aga suurte vastu ja kasvasid. Kriptokoin.com Uurime neid kui…

Samal ajal kui BTC langes, tõusis 4 altcoini

Veel paar päeva tagasi oli maastik esmase krüptovaluuta ümber oluliselt tõusvam. BTC tõusis pärast mitut ebaõnnestunud katset üle 50 000 dollari ja jätkas kolme nädala rekordi 52 000 dollariga. Olukord muutus kardinaalselt, kui karud tegutsema asusid. Pärast igapäevast 3000 dollari suurust langust jätkas BTC langust. Viimase 24 tunni jooksul on BTC langenud madalaima hinnapunktini alates detsembrist.

Vahepeal kasvas XDC Network (XDC) 15,75 protsenti. XinFin, XDC eelmine nimi, on ettevõtte jaoks valmis hübriidplokiahela tehnoloogiaettevõte, mis on optimeeritud rahvusvaheliseks kaubanduseks ja rahanduseks. Teiseks on lähiprotokoll (NEAR) kõrgendatud. NEAR Protocol on loodud kogukonna juhitava pilvandmetöötluse platvormina. Near teatas uuest kodeerimise alglaagrist.

Kolmandaks tõusis Algorandi (ALGO) väärtus. Algorand on detsentraliseeritud võrk, mis toetab väga erinevaid rakendusi. Glitter Finance liitus hiljuti Algorandiga. Lõpuks on Cosmos (ATOM) olnud tõusuteel. Cosmose taga olev meeskond juhtis hiljutises säutsus tähelepanu võrgus loodud detsentraliseeritud võrkude suurele arvule.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply