Müü need maha ja saa kulda! Sest…

Kui jõuate asja põhja, on aktsia-, kullahinna- ja turuprognoosid vaid ennustamise ülistatud vorm. Kuigi fundamentaalne analüüs on prognoosimise haritum vorm, prognoosib see siiski. Miks mitte lihtsalt vabaneda kõigist valedest ja minna täielikult astroloogiasse? Astroloogiafond teeb just seda. Fondi tegevdirektor Henry Weingarten kasutab fundamentaalset ja tehnilist analüüsi, kuid lisab oma prognoosidesse lisakomponendina astroloogia. Ta tunnistab, et ei saa üllatusi igal pühapäeval, kuid püüab saada 30% üllatustest, mis on “palju raha teenimiseks piisav”. Kriptokoin.com Vaatame kulla ja turgude käekäiku Henry Weingarteni hinnangutega.

“Inflatsioon on kõrgem kui Fedi prognoos, ostke kulda!”

Kuigi suurem osa Wall Streetist võib loota, et see teeb positiivse ennustuse, olenemata sellest, mida tahes, annab Henry Weingarten karudele laskemoona, et tugevdada nende olukorda tagasilöögi korral. See näeb 2022. aastal ette suuri muudatusi ja pakub välja maksimaalse portfelli kaitse. Ta käsib investoritel sularahale üle minna, kuna ta ootab aktsiaturul jaanuari lõpuks 15-25% korrektsiooni. Samuti soovitatakse osta kulda, kuna inflatsioon on palju kõrgem, kui Föderaalreserv eeldas.

Henry Weingarteni ennustus aastaks 2022 algab sel nädalal ja sellega kaasneb suur risk. Piiratud turutõusuga, ei osta aktsiaid tänaste hindadega. Ta soovitab müüa aktsiaid ja võlakirju, suurendada sularaha taset, vältida marginaali, riskimaandust ja ainult lühiajalist kauplemist. Ta põhjendab seda asjaoluga, et Saturni ruut Uraan, mis on planeedi peamine aspekt, leiab aset 24. detsembril.

Traditsiooniliselt esindab Saturn ehitamist ja kaitset, Uraan aga muutusi ja hävingut. Kui Saturn ja Uraan moodustavad ruudu, näeme sageli, et ühiskonna alustaladesse tekivad praod. Probleemid meie poliitiliste, finants- ja sotsiaalsete institutsioonidega tulevad päevavalgele ja lagunevad siis, ütles Astrology.com vanemastroloog Narayana Montufar Vice Newsi osakonnale Refinery29. Kui see ilmumine 1988. aastal aset leidis, varises Nõukogude Liit kokku ja langes Berliini müür, selgitab Astrology.com.

Henry Weingarten: Midagi alla 1800 dollari ostmiseks

Algselt riskifondina tegutsenud Astroloogiafond muutus pärast 2008. aasta finantskriisi perekontoriks. Kuid Henry Weingarteni järgija, kes soovib, et ta jätkaks turuvaadete pakkumist, nagu ta tegi seda riskifondina tegutsedes, julgustab teda seda tegema. Weingarteni viimane suur ennustus oli turu langus septembris. “2022. aasta kõige olulisem tegur on Föderaalreservi paistetus, ” ütles Henry Weingarten.

Nad panid end kasti. Inflatsioon ei ole ajutine. Ma arvan, et peale väikese kahjukontrolli ei saa nad suurt midagi teha, sest inflatsioon on kõikjal. Inflatsioon on üle 5%, ma arvan, et see võib tõusta kuni 10%.

Kuldne

Henry Weingarteni sõnul on turg kaotanud osa 2021. aasta positiivsetest külgedest. Föderaalreservi ja teiste keskpankade rahapoliitika ning valitsuse ergutusprogrammid on lõppemas. Majanduse toetus Covid-19 vaktsiinide kasutuselevõtuga on lõppemas. Kolm positiivset külge jäid: liiga palju sularaha, suurenenud dividendimaksed ja 22 aasta suurimad aktsiate tagasiostud.

Henry Weingarten loetleb turu kasvavaid negatiivseid külgi järgmiselt: inflatsioonimured, president Joe Bideni majanduspoliitika, äärmiselt kõrged turuhinnangud, Covid 19 majanduslik mõju, võlgade maksejõuetused, pankrotid ja tarneahela häired, kaubandusvaidlus/sõda Hiina ja USA Hiina vahel, sisemine müügirekord. Nendest negatiivsustest lähtuvalt annab Henry Weingarten järgmised soovitused:

Ostke kulda enne jaanuari. Ostetakse kõike, mis jääb alla 1800 dollari. Müüge turge ja asuge sel nädalal kaitsma. Ostke vaske või hõbedat, kui olete nõrk.

“Kuld hüppab jaanuaris uksest välja”

Henry Weingarteni sõnul on globaalne poliitiline ja majanduslik olukord soodne nii kullale kui ka hõbedale. Ta nendib, et kuld on üks tema lemmiktööstusi investeerimise, riskimaandamise ja portfelli maandamisena, ning ta soovitab väärismetalle portfellides:

Minu arvates on uskumatu, et arvutid müüvad kulda, samal ajal kui inflatsioon kasvab. Kõik, kes on kullainvestorid, kasutavad seda inflatsioonikaitsena, ma arvan, et nad kauplevad sel aastal ja me saame kasumit.

Kuldne

Henry Weingarten, kes ennustab, et kuld jaanuaris uksest välja hüppab, ütleb, et kulla õiglane väärtus on 1868 dollarit, märkides, et selle toetustase on 1770 dollarit ja üldtakistus 1934 dollarit. Henry Weingarten nendib, et väärismetallide aktsiad peaksid 2022. aastal ületama füüsilise kulla ja hõbeda ning soovitab kulda ja hõbedat osta altpoolt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*