Mitte DOGE, need Altcoinid on parimad!

44
ads

Tesla tegevjuht Elon Musk asus ajakirjale Time Magazine antud intervjuus DOGE ja BTC debatis meemmüntide poolele. Need arutelud jätkusid Muski hiljutistes Web3 push-säutsudes ja Jack Dorsey sattus intensiivsesse tülli Dogecoini asutaja Billy Markusega. Vaatame tema viimast vastust CoinPaymentsi tegevjuhile Jason Butcher Muskile.

Jason Butcher räägib krüptovaluutade vahetusfunktsioonist

CoinPaymentsi tegevjuht Jason Butcher ütleb, et maksete tulevik on virtuaalne ja tehinguid tehakse peaaegu eranditult digitaalsete fiat-valuutade või krüptovaluutadega: Butcheri arvates peaksid krüptovaluutad registreerima tehingu kahe partneri vahel ja toimima vahetusvormina. .

Analüütikult, kes teab 3 korda "BTC, DOGE, SHIB ja ETH" Hinnangud!

Kriptokoin.com Siin saate vaadata Elon Muski ja Web3 arutelusid, mille koostasime 1. ja 2. osana.

DOGE vastus Elon Muskile

Lisaks Burtcheri ülaltoodud väidetele on krüptomõjutajad, nagu Tesla tegevjuht Elon Musk, väitnud, et Dogecoin võib olla parem makseviis kui Bitcoin. Intervjuus ajakiri Time Magazine andis Musk DOGE ja BTC kohta järgmist:

Kuigi naljana loodud, sobib Dogecoin pigem tehinguteks. DOGE-l on palju suurem potentsiaal kui Bitcoinil.

CoinPaymentsi tegevjuht Jason Burtcher vastas ka Muski kommentaaridele, öeldes, et Dogecoin ei ole potentsiaalse makseviisina ainulaadne:

Dogecoin, nagu sajad teised, esindab võimalust, mida krüpto esindab. Teisi platvorme, Solana, USDT ja isegi USDC või paljusid teisi krüptovaluutasid, on tegelikult tehingute tegemiseks palju mugavam kasutada. Väljakutse seisneb selles, mis on kogukond? Kui teil on üle maailma viis miljonit inimest, kes omavad Bitcoini, on teil viiemiljoniline kogukond, kellel on Bitcoini kulutada, ja teil on ainult 10 000 inimest, kes omavad Dogecoini, kes see kogukond on?

Lõpuks lisas Butcher: “Parimad on mündid, mis on stabiilsed või millel on sellised omadused nagu stabiilne mündid.”

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply