Kulla hind on nüüd nendel tasemetel!

44
ads

Analüütik Matias Salord teeb uusi kullahinna prognoose. Kuld on tõusnud järsult üle 1800 dollari. USA dollari üldine järsk langus viib XAU/USD kõrgemale. Kuld tõusis pärast enam kui 10 dollari taastumist üle 1800 dollari. Kriptokoin.com Vaatame nüüd analüütikute hinnangute üksikasju.

Erdoğan kuulutati välja: kuulutati välja uus kullataotlus!

Kullahinna uued tasemed

Alates Ameerika sessiooni algusest on kuld kallinenud üle 10 dollari ja tõusis hiljuti 1805 dollarini. Kolmapäeva alguses langes see 1789 dollarile, mis on madalaim tase alates eelmisest neljapäevast. Dollar muutis oma trendi ja langes järsult madalaimale tasemele alates detsembrist. Langus tuli USA tootluse tõustes. USA 10-aastane tipp oli 1,55% ja 30-aastane 1,96%, mõlemad seni kuu kõrgeimad näitajad.

Vanemanalüütik kommenteeris: mida kullahinnalt oodata?

Analüütiku sõnul ei ole viimaste tundide kulla ralli koos tootluste tõusuga normaalne, kuna korrelatsioon on tavaliselt vastupidine. Liikumine võib kajastada nõrku kauplemistingimusi, mõnevõrra vastupidava kulla reaktsiooni nõrgemale dollarile. Analüütiku sõnul näitab XAU/USD 20-päevase libiseva keskmise taastumine nüüd veelgi kõrgemale. Järgmine takistus on 1815 dollarit ja igapäevane sulgemine avab võimaluse testida järgmist kriitilist takistust, mille hind on 1830/1835 dollarit. Teisest küljest on 1795 dollarit jällegi arvestatav tugitase, millele järgneb 1789 dollarit (päevane madal/20 päeva lihtne liikuv keskmine).

Investeerimisnõustaja hoiatab neid, kellel on kulda: oodake seda kuupäeva!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply