Ettevaatust nende kuupäevadega! Kuld läheb ümber

29
ads

Istanbuli Aydıni ülikooli õppejõud Ramazan Kurtoğlu juhtis tähelepanu teatud ajaperioodile, tehes kulla kohta uue ennustuse. Kriptokoin.com Teeme üle kui…

Kurtoğlu: Kuld kukub ümber aastatel 2023–2028

Majandusteadlane Ramazan Kurtoğlu tuli välja uue kullahinna prognoosiga. Istanbuli Aydıni ülikoolis töötav Kurtoğlu arvab, et kullaga investorid ei peaks müüma nii palju kui võimalik. Kurtoğlu väljaütlemiste kohaselt on ainus põhjus, miks grammi kulla hind tõuseb, dollari kursi muutused. Mida kõrgem on dollar, seda kõrgem on eksperdi sõnul väärismetall.

Analüütik: kulla hind on nüüd nendel tasemetel!

Kurtoğlu, kes tegi pärast neid avaldusi rabava ennustuse, juhtis tähelepanu aastatele 2023–2028. Kurtoğlu sõnul on “aastatel 2023–2028 viis aastat, mille jooksul kuld läheb ümber.” Sel põhjusel hoiatab ta, et investorid ei peaks kulda müüma, kui nad ei pea seda tegema. Ta nendib ka, et “see on praegu väga suur mäng”, “number, mis peaks olema kullakilo, mis praegu ringleb umbes 57 000 – 58 000 dollarit, on 98 000 dollarit.” Eksperdi sõnul, kes arvab, et 2023. aastast kulla hind tõuseb, läheb väärismetall sellest kuupäevast “nagu pauguti”.

Selle artikli kirjutamise ajal ostetakse grammi kulda hinnaga 750,92 liiri ja müüakse hinnaga 751,10 liiri. Nagu oleme varemgi teatanud, langes grammi kuld, mis nädala alguses ületas 1000 liiri piiri, pärast president Recep Tayyip Erdoğani avaldusi. Samuti langes dollari kurss, mis jõudis 18 liirini, 11 liirile. Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb see 13.10 liiri juures.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply