Ethereumi vaalad neelavad nendest 3 Altcoini projektist tohutuid summasid!

Ethereumi vaalad on pöördumas järjekordse altcoini projekti poole, kus Shiba Inu (SHIB) võtab suurima osa suurematest ostjatest. Huvitaval kombel kogunevad vaalad kahe vahetusmärgi ümber. Vaatame WhaleStatsi andmeid …

Vaalad koguvad nendest 3 altcoini projektist

Vaaladetektiiv WhaleStatsi andmed näitavad, et 1000 populaarseimas Ethereumi rahakotis on praegu rohkem kui 1,54 miljardit dollarit FTX-märke (FTT). Vaaladele kuuluva finantstehingute maksu koguväärtus ületas korraks 1,60 miljardit dollarit, mis on piisav selleks, et teha FTT-st ajutiselt suurim sümboolne positsioon dollari väärtuse järgi, välja arvatud Ethereum (ETH) 1000 suurima Ethereumi vaala hulgas. Seejärel naasid vaalad populaarse Ethereumil põhineva meemmündi Shiba Inu juurde. 1000 parimal ETH-aadressil on selle kirjutamise ajal SHIB-is rohkem kui 1,78 miljardit dollarit.

FTT on FTX, krüptovaluuta tuletisinstrumentidega kauplemisplatvorm futuuride, võimendatud žetoonide ja börsivälise kauplemise jaoks. Turuväärtuse järgi 35. mündi hind on 40,06 dollarit, mis on viimase 24 tunni jooksul kasvanud 1,81%.

FTT ei ole ainus vahetusmärk, mida vaalad eelistavad

Kriptokoin.com WhaleStats teatab ka, et 1000 parimat Ethereumi rahakotti hoiavad rohkem kui 568 miljonit dollarit OKB-s, OKEx Blockchain Foundationi välja antud krüptovaluutas. OKB-märk võimaldab OKExi krüptobörsil kauplejatel maksta tasusid, teenida intressi ja osaleda uutes uutes krüptovaluutaprojektides. Turukapitali järgi 74. kohal olev OKB kaupleb artikli kirjutamise ajal 28,69 dollaril, mis on viimase päevaga 1,17% vähem.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*