Diagrammid ja mõõdikud osutavad neile tasemetele kullale!

38
ads

Pärast pöörast langust suutis kulla hind kolmapäeval kindlustada päeva sulgemise üle 1800 dollari. Turuanalüütiku Anil Panchali sõnul on aga sel neljapäeval riigikassa tugevamate tootluste taustal karud kontrolli all ning ettevaatlik turumeeleolu ja madalam USA dollari indeks (DXY) aitavad viia kullahinnast madalama taseme. Anil Panchali tehniline analüüs koos turu arengutega. Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Väärismetalli ostjad on segaduses”

Analüütik märgib, et tehniliselt hoiab läikiv metall 50-päevase libiseva keskmise (DMA) eelseisva tõusva tõusu ajal igapäevaste baaride lõikes. Andmete osas olid USA keskklassi majandusandmed segased ja neil oli metalli hinda vähe mõju. Kauplejad ootavad nüüd USA iganädalasi töötuskindlustusnõuete andmeid, et saada uut kaubandushoogu. Siiski tuletab analüütik meelde, et aastalõpu voogudel on edaspidi suurem roll.

Kuldne

USA 10-aastase riigikassa tootlus hüppas kolmapäevase Põhja-Ameerika sessiooni lõpus 7,6 baaspunkti (bp), et tõusta kolme nädala kõrgeimale tasemele, et uuendada oma igakuist kõrgeimat taset 1,557%. Analüütik nendib, et sellise olukorra põhjus võib olla seotud nõrga seitsmeaastase võlakirjaoksjoni põhjustatud pettumusega.

Kõrgemad intressimäärad võivad olla seotud ka hiljutiste tugevate ootustega, et Fed tõstab intressimäärasid 2022. aasta alguses. Louis (FRED) 10-aastase vaheinflatsioonimäära näitajad, USA inflatsiooniootuste hüppeline tõus) tugevdasid samuti Föderaalreservi intressitõusu probleeme. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Nende mängude keskel olid kullaostjad segaduses, kuna kollane metall ei suutnud säilitada olulise DMA toe korrigeerivat jälge. Aastalõpu nõrgad likviidsustingimused piiravad aga lootust selgusele, isegi kui eelmainitud riskikatalüsaatorid ja USA andmed pakuvad tõenäoliselt vahepealseid liigutusi.

Kuldne

Kulla tehniline analüüs: Kuldkarud võtavad tõenäoliselt kontrolli enda kätte

Turuanalüütik Anil Panchal märgib, et vaatamata 100 ja 200 DMA põrkamisele jäävad kulla hinnad alla MACD kahenädalase tõusva trendijoone, mida toetavad langev tõusutrend ja stabiilne RSI. Kuldkarud jäävad tõenäoliselt kontrolli alla, arvestades väärismetalli suutmatust tagasi põrkuda varasemast toest ja mitu ebaõnnestumist horisontaalse ala ületamisel alates oktoobri lõpust. Anil Panchal osutab järgmistele tehnilistele tasemetele:

Kuid 200 ja 100 DMA tase vastavalt 1798 ja 1791 dollarile sunnib metalle veelgi allapoole. Pärast seda võib 1772 dollarit pakkuda vahepeatust, enne kui viib kulla hinnad tugitsooni, mis koosneb mitmest madalaimast 1762–60 dollari lähedal, mis on alates oktoobrist tõusnud.

KURT
Kullahinna päevagraafik / Allikas: Fxstreet

Samal ajal vajaks igapäevane sulgemine, mis ületab ülalmainitud horisontaalset takistust umbes 1814 dollari väärtuses, kullaostjate tagasi kutsumiseks kinnitust eelmiselt tugiliinilt, mis on praegu umbes 1822 dollarit.

Kuldne
Kulla hinnad täiendavad märkimisväärsed tasemed

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply