Bitcoini hind võib nendele tasemetele langeda!

37
ads

Analüütikute sõnul võib Bitcoini hind koos võimaliku varjuküljega langeda 44 tuhande dollarini. Kahekordse tipu nägemine enne Bitcoini langemist alla 48 000 dollari 28. detsembril viitab mõnele analüütikule, et see võib enne tõusutrendi jätkumist langeda 44 000 dollarile. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Analüütik: Bitcoini (BTC) järgmine samm nendele tasemetele!

Kas Bitcoini hind langeb 44 dollarile?

Näib, et aastalõpu ralli, mida paljud krüptokauplejad loodavad, peab ootama 2022. aastani, kuna Bitcoini (BTC) karud võtsid 28. detsembril juhtpositsiooni ja tõmbasid BTC hinna alla 48 000 dollari suuruse toetuse. Vaatame, mida on selle viimase paranduse põhjuste kohta öeldud. Pööramise eel on RSI langus. Optsioonide kaupleja ja varjunimega Twitteri kasutaja John Wick pakkus ülevaate Bitcoini hinna aastalõpu korrigeerimise tehnilistest põhjustest, kes postitas alloleva diagrammi, tuues esile langustrendi. Krüptoanalüütik Wicki avaldused sellel teemal on järgmised:

Lõime topelt tipu, mis on selgelt määratletud langeva RSI lahknemisega. Pange tähele, kuidas hinnamuutus suureneb, kui RSI on langev. Meil oli ka karune Alpha Thrust & Squeeze pettus.

Võimalik langus 44 000 dollarile? Bitcoini käimasolevad võitlused 21-nädalase eksponentsiaalse libiseva keskmisega (EMA) on alloleval graafikul esile tõstetud turuanalüütiku Rekt Capitali poolt. Iganädalane diagramm näitab raskusi, mida BTC peab tehnilisest näitajast kõrgemale murdma.

Rekt Capitali sõnul sarnaneb Bitcoini hinnaaktsioon stsenaariumiga, mis leidis aset mais, kui “Bitcoinis toimub mitmenädalane konsolideerumine kahe pullituru EMA vahel” ja hind võib peagi uuesti 44 000 dollari tasemele jõuda. “Ajalooliselt on BTC näidanud selle punase kordustesti ajal oranži ala negatiivseid tahke, seega on ruumi veel üheks oranži värvimiseks,” ütleb analüütik.

Bitcoini langus: investorid otsivad varjupaika nendes DeFi Altcoinides!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply