Bitcoin jõuab nendele katastroofilistele tasemetele!

36
ads

Ennustades Bitcoini suurt korrektsiooni 2021. aasta mais, ütleb krüptoanalüütik, et käimas on arutelu järjekordse suure krahhi üle. Bitcoini analüütik, tuntud kui Dave the Wave, annab mitmeid hoiatusmärke, et juhtiv krüptotase võib langeda 25 000 dollarini. Siin on üksikasjad…

Analüütik kinnitab Bitcoini krahhi 5 mõõdikuga

Kriptokoin.com Leiate parimad “Dave the Wave”i hinnangud, mille oleme koostanud järgmiselt: Bitcoini analüütik kinnitab nüüd viie erineva tehnilise mõõdikuga langust 25 000 dollarini. Analüütik jagab 25 000 dollari kohta järgmisi argumente:

  • Tere tulemast Gaussi kanalile
  • Kohtumine 4-aastase MA (libisev keskmine)
  • LGC alumine kanal (logaritmilised kasvukõverad)
  • Pea ja õlgade jaoks mõõdetud sihtmärk (lühiajalistel diagrammidel)
  • Mõõdetud 50% tegelik tagasijälje viimane paraboolne tõus.

Gaussi kanalid on hooindikaator, mida saab kasutada hindade kõrgeimate ja madalate hetkede tuvastamiseks. Langus 25 000 dollarini oleks samuti potentsiaalne sihtmärk, kui mängitakse välja pea ja õlgade muster, hinnastruktuur, mida kasutatakse trendi pöördumise tuvastamiseks. Analüütik vaatab ka erinevaid aegu, mil Bitcoin oli oma logaritmilise kasvukõvera (LGC) põhjas. Ta ennustab, et kui BTC siseneb pika karu turule, ei pruugi see enne 2023. aastat leida põhja 28 000 dollari juures:

LGC *baasväärtus* umbes 6 aasta pärast: 2016 – 0,4000, 2019 – 4000, 2022 – 21 000, 2023 – 28 000 dollarit.

Lõpuks kaalub analüütik teist stsenaariumi, kus Bitcoin (BTC) langeb umbes 28 000 dollarini, enne kui tõusis 2022. aasta mais kuuekohalisest märgist kõrgemale:

Võimalik fraktal koos väljumisega uutele ATH-dele järgmise aasta mais. Ütleksin, et mõned on üllatunud, kas see on bullish või bullish.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply