2 asjatundjat kullaennustustega: suur löök on tulemas!

42
ads

Kaks eksperti, Haluk Özdil ja İslam Memiş, kes tegid grammi kullahinna kohta õigeid ennustusi, tulid välja oma uute hinnangutega. Mida nad siis ütlesid? Kriptokoin.com Teeme üle kui…

Haluk Özdil: Suur löök on teel

Paljud inimesed on pööranud pilgu 3. jaanuarile, inflatsiooniandmete avaldamise kuupäevale. Mõned arvavad, et see kuupäev tõstab kulla hinda, teised aga, et see on puhas spekulatsioon. Teadlane, kirjanik ja strateeg Haluk Özdil, kes hoidis hiljuti kullahinna hinnanguid 650, 800 ja 1000 liiri, ütles, et 3. jaanuaril ei juhtu midagi. Ta nendib, et need mõtted esitasid mõned inimesed, kes soovisid, et dollari kurss uuesti tõuseks. “Neil on partnerid sees. Nad alustasid uuesti. Keegi ei peaks püüdma dollareid osta,” selgitab ta ja selgitab, et tema arvates on tulemas teine ​​löök. “Seekord teeb see lööjatele väga katastroofiliselt haiget. Dollar või kuld ei saa väikeinvestori jaoks rikkaks,” ütleb ta. Ta nendib, et 3. jaanuaril pole midagi ette võtta, aga rünnak võib tulla, ja arvab, et sellele hakatakse vastust andma.

Analüütik: kulla hind on nüüd nendel tasemetel!

Kulla- ja rahaturgude ekspert: ärge laske end petta

Teine nimi, kes hoiatas 2022. aasta 3. jaanuari eest, oli kulla- ja rahaturgude spetsialist Islam Memiş, kes ennustas eelmise nädala krahhi. Ekspert, kes nimetas 3. jaanuari kuulujuttu “uueks moeks”, ütles, et ärge laske end petta. Memişi sõnul, kes ütleb, et päevane/nädalane kõikumine jätkub sõltumata selle kuupäeva tulemusest ja et minu langus ei ole veel lõppenud, hakkab ala tasapisi võitma ja müüja kaotab.

Lisaks toob Memiş välja, et kulda ja välisvaluutat ei saa edaspidi madala hinnaga osta, sest inflatsioon tuleb kõrge. Ta lisab, et need, kes arvavad, et dollari ja kulla kallinemisel on tulemas suurem tõus, kommenteerivad, et 3. jaanuaril tuleb tõus. Lõpetuseks kasutab ta väljendeid “need dipikastmed on viimased, ära jäta võimalust kasutamata”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply