Vaaladel on ostukorvis need 7 Altcoini: siin on saak!

525
ads

Shiba Inu vaal, kelle žetoonides oli 1,3 miljardit dollarit, kaotas 45% oma portfellist. Kuigi mõned inimesed järgivad vaalu kasumi saamiseks, seekord see nii ei olnud. On selge kaotus. WhaleStatsi seireteenuse rahakoti jõudluse statistika kohaselt ei kuulu Ethereumi võrguvaal, millele praegu kuulub populaarne altcoin Shib 1,3 miljardi dollari väärtuses, enam 1000 parima Ethereumi rahakoti hulgas, kuna ta kaotas vähem kui ühe aastaga 3 miljardit dollarit. kuu. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Santiment hoiatab: vaalad valavad selle Altcoini turule!

7 esiletoodud altcoini

Tootlusgraafiku järgi langes rahakoti väärtus detsembri alguse 7 miljardilt dollarilt ja on praegu 4 miljardit dollarit. Peamine kahjumiallikas on Shiba Inu token, mis praegu kaupleb ATH-ga võrreldes 58% kahjumiga. Kuid Shiba Inu peaks vastutama vaid poole selle eest, kuna vaalade varad on detsembri algusest langenud 45% ja token on kuu algusest kaubelnud 22% kahjumiga. Teised märgid, mis võivad vaala portfelli negatiivselt mõjutada, on Ethereum ja Mana, mis kaotasid üldiselt 30%. Summeerides SHIB märgi kahjumid, saame kolmest positsioonist 52% realiseerimata kahjumit. Jälgimisprotsess muutub keerulisemaks, kuna aadress saadab ja võtab vastu pidevalt erinevaid märke.

3 analüütikut: kulla hind suudab seda nädala jooksul teha!

Mida mahutab tänapäeval kõrgetasemeline rahakott? WhaleStatsi rahakotilehe andmetel omab “Light” endiselt 35% oma portfellist Shiba Inu žetoonides, samas kui Ethereum on 17% portfelli domineerimisega teine. Mõlemad suuremad positsioonid kauplevad hetkel kahjumis. Ainus “positiivne” vara vaala bilansis on Matic, mille hinnamuutus on viimase 24 tunni jooksul 5,2%. Tokenid ja krüptovaluutad, nagu Enjin, Sand, Mana ja Wrapped BTC, on kahjuks vaala jaoks kehvemad, kusjuures keskmine kahjum on viimase 24 tunni jooksul 1,5%.

Kuulus kaupleja valis 2022. aastaks välja 4 Altcoini: need võivad plahvatada!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply