Türgi Bitcoini ja Altcoini seadus lekkis: siin on artiklid!

Türgis Bitcoini ja altcoini valdkonna suunas astutav samm on olnud päevakorras juba pikka aega. Hiljuti teatati, et see eelnõu esitatakse Türgi Suurele Rahvusassambleele. Ka peavoolumeedias hakkasid ilmuma erinevad seadusega seotud artiklid. Kriptokoin.com Viime uusi kaupu üle…

Töö bitcoini ja altcoinide seaduse kallal kiireneb

Nagu oleme viimastel päevadel teatanud, oodati Türgis krüptoraha seadust. Paljud Türgi eksperdid jagasid oma märkusi tulevaste määruste kohta. Tegelikult osales ka Ak Partei parlamendirühma aseesimees Mustafa Elitaş viimastel päevadel Twitteris ja kutsus eksperdid täna parlamenti. Vahepeal ilmus seaduseelnõu peavoolumeedias. Vastavalt sellele karistatakse ilma loata krüptoraha teenuse pakkujana tegutsejaid kuni 3-5-aastase vangistusega ja kuni 10 tuhande päeva pikkuse kohtuliku rahatrahviga. Ettevõtetele, kellel pole krüptovaluutaga kauplemise alal luba, määratakse minimaalselt 20 tuhande liiri suurune trahv. Samuti on kirjas, et volitused krüptoraha platvormide lubamiseks on antud kapitaliturgude nõukogule (KMA).

Eelnõu kohaselt saavad Türgis kauplemistehingutes tegutseda ainult selleks volitatud asutused. Lisaks võivad krüptoraha teenusepakkujad vastavalt nende süüle vastutada krüptoraha valdkonnas esineda võivate häkkimise, küberrünnaku või tehniliste rikete eest. Pärast krüptorahaplatvormide tegevusloa saamist kantakse juhatuse eelarvesse tuluna asutuse poolt igal aastal määratav määr, mis hõlmab vähemalt 10% kõigist tuludest, välja arvatud intressitulud. Kui KMA tuvastab, et asutuste finantsstruktuur on halvenenud, saab ta taotleda nende finantsstruktuuride tugevdamist. Samuti antakse talle õigus oma tegevus ajutiselt peatada ja volitused lõpetada.

Klientidele tekitatud kahju käsitletakse omastamisena.

Nimetatud eelnõu kohaselt, kui tarnija, kelle tegevusluba on lõpetatud, põhjustab klientidele kahju, on ette nähtud vangistus ja rahatrahv. Selle kohaselt käsitletakse krüptopakkujate partnerite või klientide kahjustamist omastamisena ja selle eest võidakse karistada 10-20-aastase vangistusega. Peale selle saab taotleda kuni 20 tuhande päeva suurust trahvi.

Krüptovaluuta plahvatus Türgis: tehtud 11 korda!

Kuni selle seaduseelnõu teisese regulatsiooni jõustumiseni saavad krüptovaraplatvormid oma tegevust jätkata ilma juhatuse loata. Uut platvormi ei paigaldata enne teisese määruse jõustumist. Need, kellel on kontod välismaal tegutsevates organisatsioonides, kuid kes elavad Türgis, likvideerivad oma kontod ja krüptovarad 6 kuu jooksul.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*