See Altcoin on parem kui kõik, mida ma kunagi näinud olen!

31
ads

Lex Fridmani taskuhäälingusaates ütles Tesla tegevjuht Elon Musk, et populaarne altcoin Dogecoin (DOGE) on põhimõtteliselt parem kui kõik, mida ta kunagi näinud on. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Elon Musk, kes kiitis DOGE-i, nimetab BTC-d aeglaseks

Musk eelistas Bitcoini ja DOGE-i võrdlemisel populaarset meemünti. Ta tuletas Fridmanile meelde, et võrreldes maailma suurima krüptoga on Dogecoinil suurem tehingumaht kui BTC-l ja palju väiksem tehingutasu. “Te ei saa Bitcoini enamiku asjade jaoks tõhusalt kasutada,” ütles ta väga kõrgete tehingukulude tõttu. “Te ei saa seda isegi suuremaks mahuks skaleerida,” lisas ta.

Tesla ja SpaceX-i juht kirjeldas Bitcoini tehingukiirust kui “naljakalt madalat”. Siiski tunnistas ta juba 2008. aastal, et kiirus on mõistlik, arvestades Bitcoini ploki väikest suurust ja pikka sünkroonimisaega. Elon Musk usub, et kui kogukond eeldab, et krüptovaluuta väärtus hakkab suureneva nappuse tõttu teatud aja jooksul tõusma, siis tekib kindlasti vastumeelsus seda kulutada ja inimesed otsustavad selle “hodl” kasuks.

Kui aga on mõni aja jooksul elutuks muutunud krüptovaluuta, siis on tema sõnul suur tõenäosus, et seda valuutat hakatakse kasutama tavalise makseviisina. Selle kasutamiseks on rohkem stiimuleid. Musk kirjeldas Doge’i praegusel hetkel “paremana kui kõik, mida ma olen näinud”. 13. detsembril, kui ajakiri Time tunnistas Muski aasta inimeseks, teatas ta ka, et Dogecoin on tehinguteks palju sobivam kui Bitcoin.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply