Oodatud krüptorahakohtumine on läbi: mida arutati?

Kriptokoin.com Nagu oleme varem teatanud, kutsus krüptorahaturu juhtivad nimed parlamenti AK Partei fraktsiooni aseesimees Mustafa Elitaş. Täna toimus see kohtumine, mida kõik on pikisilmi oodanud. Pärast kohtumist tegi Mustafa Elitaş olulisi avaldusi. Mida siis sellel tähtsal krüptorahakohtumisel arutati? Siin on pikisilmi oodatud üksikasjad…

Mustafa Elitaş rääkis pärast krüptoraha koosolekut: lõime komisjoni!

AK Partei grupi aseesimees Mustafa Elitaş kohtus Türgi Suurel Rahvusassambleel krüptorahaturu lugupeetud nimedega. Kohtumisel arutati Türgi krüptorahaturu hetkeolukorda ning arutati maksude ja regulatsiooni küsimust. Pärast kohtumist esines Mustafa Elitaş oluliste avaldustega ja vastas talle esitatud küsimustele. Mustafa Elitaş tegi sellel teemal esmalt järgmise avalduse:

Täna saabus 13 esindajat. Meie platvormilt osales 6-7 sõpra. Moodustasime komisjoni või meeskonna, platvormi, mis koosneb inimestest Türgi erinevatest piirkondadest, Şırnakist, Gaziantepist, Istanbulist, İzmirist ja erinevatest piirkondadest, kes on selle probleemiga otseselt seotud ja keda võime nimetada rahakotihoidjateks. nendel turgudel säästmise eesmärk.

AK Erakonna fraktsiooni aseesimees: Arvamusi võetakse arvesse!

Mustafa Elitaşi avalduse kohaselt olid kohtumisel kohal ka asjaomaste ministeeriumide tehnilised töötajad. Mustafa Elitaş juhtis tähelepanu maailmas kehtivatele krüptoreeglitele ja lisas:

Meil on ühine arvamus, et krüptovarade regulatsioon tuleks teha võimalikult kiiresti ja see regulatsioon ei tohiks tekitada takistusi viisil, mis takistaks ärifilosoofiat, lisaks, et tehtav seadusandlus oleks selgem ja teema peaks olema reguleerida teiseste õigusaktidega. Selgelt on näha, et eseme regulatsioon jääb poolikuks 1 tunni või 6 kuu möödudes. Meie ühine arvamus; Nad tõstatasid küsimuse, et seadus kehtestataks võimalikult kiiresti, kõrvaldataks süsteemi ees olevad takistused ning et see oleks kasulik investoritele riikides, kus regulatsioon puudub, ja neile, kes saavad selles osas vahendajana tegutseda, jätkata tegevust Türgis. See on esimene kohtumine. Ka meie bürokraatidest sõbrad kuulasid teksti mustandi kallal tehtud tööd. Kui nad saadavad selle kas kirjalikult, sotsiaalmeedia või e-posti teel Türgi Suurele Rahvusassambleele, AK partei presidendiametile, võetakse arvesse ka nende seisukohti.

“Sellise kuupäeva määramine parlamendis ei tule kõne allagi”

Kui AK partei grupi aseesimees Elitaş palus anda kuupäev krüptoraha reguleerimise kohta, tegi ta järgmised avaldused:

Sellise kuupäeva andmine parlamendis ei tule kõne allagi. Selles mõttes ei ole meil võimalik asetäitjana tehnilist tööd teha. Tehnilist tööd teevad 9 meie sõpra, kes on täna meiega. Selle uuringu käigus astus meie sõber, kes helistas asjaomastele huvirühmadele ja tegi eelnõus ettepaneku, vastamisi bürokraatiaga ja küsis bürokraatialt “miks nende mure on” ning nad ka vastasid, mured lahendatud ja teksti koostamine, püüab jõuda ühisele punktile on hilisemates etappides.see saab olema. Põhiseaduse puhul on plaanis koostada kirjeldav artiklitekst, määrustega parandatav ja muudatustega kaasas käiv tekst, mitte detailne artiklitekst, näiteks määrus.

Mustafa Elitaş juhtis tähelepanu sellele, kuidas tuleks teha krüptoraha määratlust ja NFT-sid!

Mustafa Elitaş teatas, et nad jõudsid järeldusele, et määruse reguleerimisalas peaks olema krüptovaluutade “lai määratlus”. Kasutades NFT näidet, lisas Mustafa Elitaş:

Kui esitleme seda krüptovara vahetus- või säästuinvesteeringuna kitsas raamistikus, võib tekkida kitsas ulatus. Oleme jõudnud järeldusele, et selles mõttes peaks olema lai määratlus, et maa ost ja müük ning virtuaalmaailmas esile kerkivad elemendid, mis võivad olla kogumistööriistad, mida me nimetame NFT-ks, kaasataks regulatiivne süsteem siin maailmas. Näiteks on olemas krüptovara nimega NFT. Püüan kirjeldada seda NFT-d kui virtuaalset kogumistööriista. Jällegi, nii palju kui ma kuulsin, on hakatud virtuaalmaad ostma ja müüma. Teisisõnu, kui esitleme seda krüptovara ainult vahetus- või akumuleerimisvahendina kitsas raamistikus, siis virtuaalmaailmas esile kerkivad elemendid, mida me nimetame NFT-ks, tuleb laiemalt määratleda, et neid saaks kaasata regulatiivne süsteem. Ka sõbrad rääkisid erinevaid asju. See süsteem oli maailmas väga erinev. Ma ei tea, kui täpne see on. Plokiahelaid on umbes 22 miljonit. Meil on teada 3-5 rahanime. Igaüks võiks toota. Tootmine ei olnud nagu tehases, aga see võttis väga kaua aega. Vaja oli erinevaid arvuteid ja jahuteid. See on meile tuntud tootmismeetodist erinev tootmismeetod.

Mustafa Elitaş: Nad arvavad, et see peaks olema maks

Mustafa Elitaş puudutas oma selgituste jätkus ka maksuteemat ning vastas küsimustele:

Räägiti maksude kohta. Nad arvavad, et see on maks. Ehk siis kas see on nagu pangakindlustuse tehingumaks, tulumaks, ma arvan, et nad tõid maailmas näiteid, kuidas Inglismaalt saab. Selles uuringus hindasime süsteemi tõrgeteta toimimise küsimust. Teisisõnu, kui proovisime sissepandud ainega midagi head teha, arutasime mõtteid, kas suudame sellesse virtuaalmaailma sissepääsu eemale peletada. Rääkisime ka maksuosast. Küsimus, kuidas seda maksu kogutakse ja järgitakse, näib olevat rahandus- ja rahandusministeeriumi ülesanne.

Kas välisturgudele sisenemine ja väljumine on blokeeritud?

“Kas välisturgudele sisenemine ja väljumine on takistatud?” Samuti ütles Mustafa Elitaş muret käsitledes:

Õiguskaitse alt välja minemise mure on siis, kui oste sooritab keegi muu peale vastava institutsiooni määratletud börsi või privilegeeritud inimeste. Püüdsime seda selgitada. Olles neid veidi lähemalt uurinud, arvavad nad, et nõustuvad meiega. Neil oli mõne küsimuse suhtes vastuväiteid ja kahtlusi, kuid meie eesmärgid on samad.

Rõhutades kontrolli puudumist turul, tõi Mustafa Elitaş näiteks krüptorahavahetuse Thodexi ja ütles: “Kõik on nõus, et seda tuleks auditeerida.” ütles. Sellel koosolekul osalesid volitatud nimed sellistest institutsioonidest nagu justiitsministeerium, tööstus- ja tehnoloogiaministeerium, rahandus- ja rahandusministeerium, keskpank, BRSA ja MASAK, aga ka krüptovaluutade eksperdid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*