“Müüjad tulevad” analüütik ootab neid tasemeid kullahinna eest!

Turuanalüütiku Anil Panchali sõnul püüab kulla hind taastuda kõige raskematest ühenädalastest igapäevastest kaotustest ja katsetab lühiajalist võtmetuge. Samal ajal süvenevad Covid-19 variandi Omicroni hädad ja Föderaalreservi intressimäärade tõus, kuid aastalõpu pühademeeleolu piirab turu liikumisi.

“Föderaalreservi varajane intressimäärade tõstmine avaldab survet kullale”

Anil Panchal märgib, et kuld kindlustab sel kolmapäeval Aasia kauplemisel korrigeerivat tõusu oma ühe kuu kõrgeimalt tasemelt 1820 dollari tasemel. Hele metall on veidi alla 1800 dollari, kuna see õõnestab ettevaatlikus turumeeleolus tugevamat USA dollarit. Analüütiku sõnul on Covidi juhtumite arvu suurenemine üleilmselt murettekitav, samal ajal kui puhkuse tõttu nõrgenenud kauplemine suurendab turu valu, suurendades dollari turvalisust. Kuid analüütiku sõnul piiravad kahjumit riigikassa nõrk tootlus ja tõusvad inflatsiooniootused.

Uute kaubandusstiimulite saamiseks keskendutakse nüüd USA kaubandusandmetele ja ootel kodumüügile, kuna Omicroni mured ja keskpanga sentiment mõjutavad jätkuvalt dollari ja kulla väärtusi, mis suunduvad uuele aastale. Kriptokon.com Nagu teatasime, pöördus kollane metall oma mitmepäevase tipu lähedale, võttes viiteid turu otsustamatusest Föderaalreservi järgmiste sammude suhtes ja koroonaviiruse tingimuste halvenemisest. Aastalõpu nõrgad likviidsustingimused suruvad karusse, isegi kui tehnilised signaalid viitavad analüütiku sõnul kollase metalli edasisele negatiivsele poolele. Lisaks annab analüütik inflatsiooniootuste ja Föderaalreservi seisukoha kohta järgmise hinnangu:

Inflatsiooniootused USA-s, St. Louis Central Banki 10-aastane murdeinflatsioonimäär on lähedal oma igakuisele kõrgeimale tasemele, mis hoiab lootusi keskpanga varajaseks intressitõusuks ja suurendab survet kullahinnale.

Arvestades segaseid turge ja pühademeeleolu, näeb analüütik, et kullakauplejad jäävad tõenäoliselt seisma. Viimane tõusva kiilu kinnitus seab aga väljakutse eelnevale tõusule. Seetõttu on USA ootel kodumüügi ja kaubavahetuse bilanss ning novembri riskikatalüsaatorid olulised, et jälgida uut hoogu.

Kullahinna tehniline analüüs: on märke kulla nõrkusest

Turuanalüütik Anil Panchal nendib, et kulla hind kinnitas eelmisel päeval toimunud neljatunnise mängu ajal bullish kiil-languse graafiku mustrit, kuid 200-SMA tase 1805 dollari lähedal on müüjaid uurimas.

Karustuvad MACD signaalid ja kahanev RSI joon viitavad aga veelgi nõrgemale kullale. Kuid hinna edasine langus üle 1805 dollari vallandab teoreetilise languse oktoobri madalaima taseme 1746 dollari suunas. Siiski seab uusim alumine ja igakuine alumine väärtus vastavalt 1784 dollari ja 1753 dollari lähedal proovile metalli edasise nõrkuse.

Alternatiivina väidab analüütik, et kulla ostjad peaksid hoidma ohjad üle 1810 dollari, et lükata tagasi viimase langusgraafiku mustri kinnitus. Pärast seda köidavad turu tähelepanu viimane tase novembrist detsembrini 1820 dollari lähedal ja 61,8% Fibonacci tagasijälgimise tase, umbes 1830 dollarit.

kulla hind
Kulla hinna 4 tunni graafik

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*