Mitte Bitcoin, see Altcoini investeering!

47
ads

Arendaja, hüüdnimega “JHL”, kes panustab populaarsesse DEX-i ja kiiresse DeFi platvormi Serum, ütles, et kuigi Bitcoin (BTC) on turukapitali järgi suurim krüptovaluuta, pole sellel kasulikkuse osas funktsionaalset aspekti. Tema sõnul on Solana investeeringuks sobivam variant. Siin on üksikasjad…

JHL: Bitcoin on alati üks kiiremini kaubeldavaid münte

Enne Serumiga liitumist töötas JHL Google’is masinõppeinsenerina ja seejärel ettevõttes Alameda Research kauplejana. JHL ütles DCentral Miami konverentsil esinedes, et Bitcoini tehnoloogilised puudused ei tähenda, et sellel pole tegelikku väärtust, nagu mõned krüptokriitikud võivad väita:

Ma arvan, et on asju, mis võisid olla sarnases olukorras enne Bitcoini, mõned ütlevad, et kuld, ja need asjad on praegu väga väärtuslikud, nii et see ei tähenda, et Bitcoini hind peab tingimata olema null. Bitcoini puhul on huvitav see, et olenemata sellest, milline Blockchain võidab, on Bitcoin alati üks kiiremini kaubeldavaid žetoone ja üks odavamaid.

JHL teatas ka, et Solana (SOL) on Blockchain, mis pakub suurepäraseid tehingufunktsioone:

Solana on plokiahela esimene kiht. See on väga skaleeritav, odav, kiiresti töödeldav ja sellel on hulk huvitavaid mastaapsuse funktsioone, mida see rakendab. Tehingud Solanas võivad toimuda paralleelselt. See on üks peamisi omadusi, mis mind erutab. Teine asi on see, et see skaleerub reaalse riistvara skaleerimisega.

Võrreldes Solana Ethereumiga on ETH konkurendil eksperdi sõnul mitmeid kulueeliseid:

Solana on palju odavam ja palju kiirem. Üks asi, mida paljud inimesed ütlevad, on see, et Ethereum on palju detsentraliseeritum. Ma arvan, et see on praegu tõsi ja Solana teeb palju täiustusi… kujutage ette, et Solana võiks kauges tulevikus olla detsentraliseeritum.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply