Kullahinnad võivad aasta niimoodi sulgeda!

Kulla hind langes kolmapäeval nõrkade tehingute korral alla 1800 dollari psühholoogilise taseme, kuna dollar tugevnes ja USA riigikassa stabiliseerus pärast sessiooni varasemat langust. Analüütikud ütlevad, et kullatehingud jäävad sel nädalal nõrgaks ja vahemikku piiratud. Turgude arenguid tõlgendavad analüütikud Jeffrey Halley ja Stephen Innes ning nende prognoose. Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Kulla hind võib lõppeda aasta oodatust pehmemalt”

Kohtkullaga kaubeldi viimati 1795 dollaril, langedes 0,56%. Bullion saavutas inflatsiooni tõusu märkide tõttu ühe kuu kõrgeima taseme, enne kui dollari tugevnemise tõttu kursi ümber pööras. Seejärel võeti dollari tugevnemise mõjul see välja alla 1800 dollari. OANDA vanemturu analüütik Jeffrey Halley märgib oma märkuses, et kullahinna taastumine ei ole kuigi veenev:

Goldi katsed märkimisväärselt taastuda ei ole usaldusväärsed. Kauplejad kärpisid pikki positsioone päeva jooksul esimeste probleemide ilmnemisel.

Dollarihinnaga väärismetallikangid kipuvad olema tundlikud turvavaluuta liikumiste suhtes ja kõrgem dollar muudab kulla ülemere ostjate jaoks kallimaks. Muidugi on ka vastupidi. USA riigikassa 10-aastase võrdlusaluse tootlus on stabiliseerunud pärast seda, kui enamik sessioonist on seni olnud veidi madalamal kulutatud. Kõrgemad intressimäärad suurendavad intressivaba kulla hoidmise alternatiivkulu. Aasia aktsiad langesid pärast segast Wall Streeti seanssi, kuna piirkondlikud investorid paigutasid oma portfellid uueks aastaks ja jätkasid maadlemist ülemaailmse Omicroni koroonaviiruse juhtumite kasvuga. Stephen Innes, SPI Asset Managementi juhtivpartner, kommenteerib:

Kuna paljud majandusteadlased vähendavad oma kasvuväljavaateid USA-s, võib kuld tugevneda ja väidetavalt võime lõpetada aasta pehmemalt, kui paljud eeldasid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*