Investorid müüvad neid DeFi Altcoine!

DeFi tööstuse märgid on praegu varjupaigaks, kuna Bitcoin langeb alla 48,5 000 dollari. Kuna krüptoturg saab löögi ja Bitcoini hind jääb alla 48 500 dollari, pakuvad FARM, QUICK ja ANT krüptokauplejatele tormi eest kaitset. Üksikasjad leiate veebisaidilt Kriptokoin.com.

Need DeFi altcoinid on Bitcoini (BTC) investori jaoks varjupaik

Bitcoini (BTC) hind on mõne tunniga kaotanud umbes 4000 dollarit, samal ajal kui pullid üritavad nüüd 48 500 dollarit tuge saada, et vältida edasisi kahjusid. Keset turgu hõlmavat langust pakkus krüptoökosüsteemi detsentraliseeritud finantssektor (DeFi) mõnedele kauplejatele tormi eest kaitset, kusjuures mitmete žetoonide kasum ületas 30%.

Viimased andmed näitavad, et Harvest Finance (FARM), QuickSwap (QUICK) ja Aragon (ANT) on viimase 24 tunni jooksul kõige rohkem teeninud. Harvest Finance liigub täieliku detsentraliseerimise suunas. Harvest Finance on DeFi-protokoll, mille eesmärk on koguda automaatselt kogu ökosüsteemis saadaolevaid kõrgeimaid saake ja optimeerida kasutajate saagikust, rakendades uusimaid põlluharimistehnikaid. Enne viimast hinnatõusu, 25. detsembril, hakati FARMi puhul märkama tõusvat väljavaadet.

Nagu ülaltoodud graafikult näha, tõusis FARMi VORTECS™ skoor rohelisse tsooni 25. detsembril ja jõudis 75-ni, umbes kaks tundi enne seda, kui hind tõusis järgmise kolme päeva jooksul 207%. FARM-i hind tõuseb, kuna projekt liigub jätkuvalt täieliku detsentraliseerimise suunas, sealhulgas kogukonna liikmetele, keda nimetatakse “ehitajateks”, rakendada uusi põllumajandusstrateegiaid ja vajaduse korral kasutajaliidest värskendada.

Harmoonia (ÜKS) zıpladı

QucikSwap on Polygoni võrgus töötav detsentraliseeritud börsi- ja automatiseeritud turutegija. Värskeimad andmed näitavad, et pärast 22. detsembril 235 dollarit kauplemist tõusis QUICK hind 28. detsembril 143%, 570,50 dollarini, kusjuures 24-tunnine kauplemismaht tõusis 1240%-ni. QUICK-hinna tõus järgnes Harmony (ONE) protokolli ja Polygoni vahelise üleminekuahela vabastamisele, mis võimaldas QuickSwapis luua MATIC/ONE likviidsuse pakkuja basseini.

Analüütik kuulutab välja järgmise plahvatusohtliku Altcoini projekti!

Aragon keskendub digitaalsele enesesuveräänsusele. Aragon on Ethereumi (ETH) võrgu protokoll, mis toetab detsentraliseeritud autonoomsete organisatsioonide (DAO) loomist, et aidata arendada kogukonna osalemist soodustavaid juhtimisstruktuure.

Nagu ülaltoodud diagrammil näha, hakkas ANT VORTECS™ skoor tõusma 25. detsembril ja jõudis järgmisel päeval 73-ni, ligikaudu 45 tundi enne selle hinna 55% tõusu. ANT-i hinnakujundus tõuseb siis, kui Web 3.0 kontseptsioon saab 2022. aasta poole hoogu juurde, aidates Aragoni meeskonnal astuda samme oma eesmärgi poole toetada “organisatsioonivorme, mis kinnitavad oma domineerimist”. Krüptovaluutade turu üldine ülempiir on praegu 2276 triljonit dollarit ja Bitcoini domineerimise määr on 40,2%.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*