Hea uudis nende 3 Altcoini investoritele: loetleb 2 börsi!

Samuti teatas BitMaxina krüptovaluutabörs AscendEX, et loetleb NFT-platvormi Sidus Heroes native-token SIDUS ja DAO märgi SENATE. Aastavahetuseks ettevalmistusi alustanud Bitexen lisab 3. jaanuaril 2022 oma nimekirja BSC-põhise BABI märgi. Heidame pilgu ametlikele börside ja altcoini projektide teadaannetele.

3 altcoini projekti, mis on loetletud juhtivatel platvormidel

AscendEX loetles 29. detsembril SIDUSe ja SENATE Tetheri (USDT) paaris. Sidus Heroes on kosmoseteemaline, mängitav, massiliselt mitme mängijaga võrgurollimäng (MMORPG). Mäng toimub metaversumis, mis hõlmab tähtedevahelist uurimist ja lahinguid. Altcoini projekti arendajameeskond koosneb paljudest kõrgelt kvalifitseeritud Blockchaini arendajatest, kellel on aastatepikkune kogemus DeFi ja NFT toodete loomisel, ning paljudest traditsiooniliste mängude arendajatest. Börsi viimase teate kohaselt on loendisse lisatud SIDUS, ERC-721 märk ja DAO märk SENATE. AscendEX teatas arengust allolevas säutsus.

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ja Kishu Inu (KISHU) on lisatud digitaalsete kinkekaartide platvormi GiftChill nimekirja. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

BABI lisatakse Bitexen Pro plaadile

Babylons (BABI), esimene Binance Smart Chain kogukonna hallatav NFT turg, lisatakse Bitexen Pro plaadile. BABI märk on altcoini projekti juhtimismärk ja kasutajad saavad panustamise kaudu platvormi eeliseid nautida. Babylons teatas oma ametlikul Twitteri kontol, et BABI noteeritakse kauplemismahu järgi Türgi ühel suurimal börsil. Säutsu kohaselt lisatakse altcoin Bitexen Pro nimekirja 3. jaanuaril 2022.

  • Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb Babylons (BABI) 3287. kohal ja turukapital on 2,5 miljonit dollarit. BABI tõusis viimase 24 tunniga 2,9%, jõudes 0,1236 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*