Hankige kuld ja need 2!

46
ads

Tuntud Ameerika trendiennustaja Gerald Celente on ennustanud, et Föderaalreservi jätkuvad meetmed kasvava inflatsiooniga võitlemiseks viivad 2022. aastal tõenäoliselt “maailma ajaloo suurima krahhini”. Ta tegi ettepaneku, et sel juhul tuleks osta kuld ja kaks vara.

Celente juhib tähelepanu kullale, hõbedale ja Bitcoinile

Celente andis mõista, et praegused inflatsiooninäitajad võivad olla kõrgemad ja intressimäärade tõus Föderaalreservi ahenemise osana vallandaks kokkuvarisemise. Ta märkis, et Fed säilitas kokkuvarisemise vältimiseks pikka aega madala intressimäära keskkonda, kuid inflatsiooni kasv tähendab, et institutsioonil ei olnud muud valikut. Celente lisas, et eeldatava kokkuvarisemise aluseks oli pandeemia rahapoliitiline reaktsioon, nagu stiimulite kontroll ja jätkuv rahatrükk. Samas tunnistas ta, et meetmed toimivad lühiajaliselt. Celente kasutab järgmisi väljendeid:

Kui vaadata inflatsiooni, siis odav raha on ainus põhjus, miks turud tõusevad. Kogu odav raha viis kunstlikult tõusuni. Kogu odav raha tuleb valitsustelt. Nii et kõik oli kunstlik. Usun, et kui keskpanga intressimäär jõuab 1,5 protsendini, toimub raske, suur ja maailma ajaloo suurim kokkuvarisemine.

"Kokkuvarisemine on alanud" Investeerimise müüt: kullake ja vaadake neid 3!

2022. aasta võimaluste kohta märkis Celente, et kuld, hõbe ja Bitcoin pakuvad praeguses inflatsioonikeskkonnas manööverdamiseks ideaalset varaklassi. Ennustaja märkis, et kuld on suurepärane rikkuse hoidja ning investorid peaksid koguma ja hoidma rohkem vara. Ta väljendas ka hõbeda tõusutendentsi, märkides, et väärismetall võiks olla tööstuslikul kasutamisel kasulik. Näiteks tõi ta välja, et hõbedat hakatakse kasutama sektorites, mis keskenduvad kliimamuutustele ja metaversumi kontseptsioonile. Lõpuks teatab Celente, et on liitunud kuulsa kirjaniku Robert Kiyosakiga. Kriptokoin.com Nagu oleme ka teatanud, juhtis varingule tähelepanu ka Kiyosaki.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply